I Ogólnopolskie Badanie „Stres w miejscu pracy”

17 listopada 2017

Instytut Zarządzania Stresem zaprasza do wypełnienia ankiety. Celem badania jest poznanie i analiza uwarunkowań dotyczących stresu w pracy na różnych stanowiskach.

 

Stres może być dla wielu osób motywujący, ale również działać destrukcyjnie i negatywnie wpływać na ich zdrowie psychiczne i fizyczne. Każdego dnia z powodu stresu firmy osiągają sukcesy lub tracą miliony. Przez wielu w dalszym ciągu zjawisko bagatelizowane i niedoceniane. Jak to jest ze stresem w przypadku polskich pracowników? Jak wygląda stres w firmach z polskim i zagranicznym kapitałem? Tego badacze chcą dowiedzieć się przy pomocy ankietowanych biorących udział w I Ogólnopolskim Badaniu „Stres w pracy”.

Badanie zostało opracowane dzięki zaangażowaniu ekspertów współpracujących z Instytutem Zarządzania Stresem i jest kierowane do pracowników. Ankietę może wypełnić każdy, kto pracuje w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, dzieło, kontrakt managerski czy też współpracuje z wybraną firmą w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej.

Link do badania znajduje się na stronie: https://stres2017.webankieta.pl/

oraz na stronie Instytutu Zarządzania Stresem: http://instytutzarzadzaniastresem.pl/

Badanie potrwa do końca listopada 2017 r.

Wyniki badania zostaną opublikowane w raporcie pt. „Stres w miejscu pracy 2017”, który będzie dostępny na stronie Instytutu.

 

Instytut Zarządzania Stresem to Fundacja, która powstała w odpowiedzi na zaobserwowane w ostatnich latach zjawiska oraz potrzeby społeczne i zdrowotne obecne na całym świecie. Celem organizacji jest: badanie i upowszechnianie zagadnień związanych ze stresem, niesienie pomocy osobom dotkniętym skutkami stresu negatywnego, działania na rzecz ochrony i profilaktyki zdrowia oraz pomocy w zakresie zarządzania stresem.

Instytut Zarządzania Stresem zaprasza do współpracy wszystkich, którzy chcą zaangażować się w działalność Fundacji, zarówno wolontariuszy, jak również ekspertów, patronów i partnerów: http://instytutzarzadzaniastresem.pl/