Niepracujące dziewczyny z zespołem Aspergera, zgłoście się do projektu i znajdźcie swoją mentorkę!

4 listopada 2017

„Zawodowe Zaprzyjaźnianie” to przygotowanie do podjęcia pracy. Zgłoszenia do 10 listopada.

Jeśli jesteś dziewczyną z zespołem Aspergera, masz 18–29 lat i chcesz podjąć pracę, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać albo nie wierzysz, że możesz ją otrzymać – zgłoś się do ZAwodowego ZAprzyjaźniania się!

Przez pięć miesięcy, od stycznia do maja 2018 roku, będziesz dostawać wsparcie i merytoryczne przygotowanie do podjęcia pracy od podobnej do Ciebie osoby – kobiety z zespołem Aspergera, która pracuje, robi to, co lubi i wie, jak to osiągnąć. Co więcej, będzie to osoba o podobnych zainteresowaniach do Twoich, pracująca w interesującym Cię zawodzie lub branży i mieszkająca blisko Ciebie, możliwe więc, że oprócz pracy zyskasz wartościową relację.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij go do 10 listopada na adres mailowy: furgalek@gmail.com.
Możesz też wysłać formularz go przez Messengera do Dziewczyny w spektrum (https://www.facebook.com/Dziewczynawspektrum).
Projekt innowacyjny „Zawodowe Zaprzyjaźnianie się” realizowany jest w ramach projektu grantowego „TransferHUB generowanie, wsparcie grantowe i inkubacja innowacji społecznych. Przejście z systemu edukacji do aktywności zawodowej”, www.transferhub.pl.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://dziewczynawspektrum.wordpress.com/2017/10/19/zawodowe-zaprzyjaznianie-sie-zglos-sie/