Zlikwiduj bariery na rynku pracy. Zdobądź grant i działaj!

22 listopada 2017

Do 30 listopada można przesyłać wstępne zgłoszenia do projektu „Małe Wielkie Zmiany”, który zajmuje się tematyką aktywizacji zawodowej osób w trudnej sytuacji.

Projekt stanowi szansę dla podmiotów ekonomii społecznej i ludzi z potencjałem. Do zdobycia średnio 43 000 zł. Sprawdź, jakie otwiera to możliwości!

Polski rynek pracy wciąż pozostaje niedostępny dla wielu osób znajdujących się w trudnej sytuacji. Na drodze stają bariery – w ludziach, w mechanizmach czy w otoczeniu. Czasem wystarczyłaby jednak drobna zmiana, dobrze nakierowane działanie, żeby te bariery zlikwidować. Tym zajmuje się Inkubator „Małe Wielkie Zmiany”.

Znasz te bariery? Chcesz je zlikwidować? Zgłoś się!

Na innowatorów społecznych czekają granty o średniej wartości 43 000 zł.

Dzięki udziałowi w projekcie możesz pomóc osobom z różnymi typami niepełnosprawnościami, rozwiążesz zaobserwowany problem i zbudujesz trwałe sojusze wokół wspólnych celów.

ZGŁOSZENIA:

Kadra Inkubatora jest otwarta na wszystkich zainteresowanych i chętnie doradzi przed zgłoszeniem. Samo zgłoszenie to krótki formularz, na którym nie trzeba opisywać gotowego pomysłu, a jedynie pokazać znajomość problemu oraz własne doświadczenie i motywację.

Więcej informacji na stronie: www.spoldzielnie.org/innowacje

KONTAKT:

telefon: 61 887 11 66

mail: tadeusz.mirski@spoldzielnie.org

Projekt „Małe Wielkie Zmiany – sieć rozwoju innowacji społecznych” jest realizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych w partnerstwie z PwC Polska Sp. z o.o. w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.