Warszawa: Konferencja „Twój dietetyk online”

13 grudnia 2017

Instytut Żywności i Żywienia zaprasza na konferencję prasową

Prosto, wygodnie, bezpłatnie – Centrum dietetyczne on-line NCEŻ uruchomione. To kolejny innowacyjny projekt, będący elementem realizowanej przez NCEŻ polityki upowszechniania wiedzy dotyczącej wpływu żywienia na zdrowie człowieka. To także istotne działanie w budowaniu świadomości i umacniania roli dietetyka w procesie ochrony zdrowia. Dzięki Centrum Dietetycznemu Online pacjenci, bez względu na miejsce zamieszkania i stan zdrowia, będą mogli zasięgnąć fachowej porady dietetycznej przez 6 dni w tygodniu, w dogodnym dla siebie terminie.

O tym jak działa centrum, o procesach i procedurach a także o pierwszych doświadczeniach opowiedzą specjaliści Instytutu Żywności i Żywienia:

  • prof. dr hab. n. med. Mirosław Jarosz, dyrektor Instytutu Żywności i Żywienia
  • mgr Izabela Przybysz, Centrum Dietetyczne Online
  • mgr Tomasz Szymański, dział marketingu IŻŻ

Podczas spotkania dietetycy opowiedzą również o tym jak przygotować zdrowe i dietetyczne potrawy świąteczne, tak aby zbliżający się okres był dla nas smaczny a zarazem mało kaloryczny. 🙂 

TERMIN:14 grudnia, godz. 11.30.

MIEJSCE: Instytut Żywności i Żywienia (ul. Powsińska 61/63, 02-903 Warszawa)

Instytutu Żywności i Żywienia, działający od ponad 50 lat, odpowiada m.in. za opracowywanie i publikowanie norm żywienia dla populacji polskiej oraz tabel składu i wartości odżywczej produktów. Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej., bazując na działalności IŻŻ oraz czerpiąc z doświadczenia i nowoczesnych narzędzi, wypracowanych w dotychczas realizowanych programach, NCEŻ jest wiarygodnym, sprawdzonym i przede wszystkim łatwo dostępnym źródłem wiedzy dla każdego Polaka.

źródło: mat. prasowe