Co należy wiedzieć podczas planowania ślubu w ogrodzie botanicznym

Uroczystości weselne w ogrodzie są bardziej uprzywilejowane niż wcześniej. Jednym z powodów, dla których zaczynają być widoczne, jest to, że dają określone korzyści w bardziej konwencjonalnej lokalizacji. Niemniej jednak ważne jest, aby w pełni zrozumieć, że wybór ślubu w ogrodzie botanicznym w Chicago może być wadą. Najlepszym początkowym działaniem jestokreśl błędy związane z wydarzeniami ogrodowymi, aby dopilnować, aby Twój wielki dzień się nie rozbił.

1. Mniej pieniędzy i czasu zainwestowanego w projekty.

2. Możesz mieć wesele, obsługę weselną i zdjęcia w tym samym miejscu. Odwiedzający gardzą koniecznością oczekiwania i przeniesienia się między miejscami.
3. Mogą być naprawdę oszałamiające, rośliny i kwiaty wspaniale pasują do ślubu, w tym doskonały naturalny styl.
4. W zależności od tego, gdzie znajduje się Twój dom i jaki okres uważasz, że chcesz się poślubić, może być wspaniale mieć ślub na świeżym powietrzu, w słoneczny dzień zamiast dusznego budynku.

Biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione korzyści, należy pamiętać, że przy wyborze usługi małżeństwa w ogrodzie wciąż należy wziąć pod uwagę:

1. Wybierając miejsce do ogrodu, upewnij się, że istnieje strategia awaryjna na wypadek deszczu. Wybierz miejsce, które zapewnia namiot lub porównywalną konstrukcję w przypadku deszczu.

2. W zależności od tego, jaki rodzaj ślubu w ogrodzie wybierzesz, będziesz chciał odkryć, kiedy rośliny kwitną.

3. Upewnij się, że lokalizacja ma odpowiednią łatwość dostępu. Jeśli jesteś przyszłą panną młodą, nie chcesz chodzić w szpilkach i długiej sukni pociągu przez zbyt długi czas. Pomyśl o każdym starszym gościu, który odkryłby, że trudno pokonywać znaczne odległości. Podobnie pomyśl o centrach, takich jak moc (piosenki, oświetlenie itp.) I komody.

4. Zastanów się, gdzie będzie światło słoneczne, kiedy podczas całej ceremonii ślubnej nie chcesz, aby odwiedzający wpatrywali się w film, a zdjęcia z twojego wielkiego dnia pozostały odsłonięte.

5. Sprawdź, czy drzewa i krzewy zapylające, takie jak sosna, nie są zapylone, mogą skazywać produkt i sprawić, że ślub nie będzie pożądany przez twoją rodzinę i przyjaciół (szczególnie chorych na astmę).

6. Możliwe jest obecność księdza (lub innego duchownego wielebnego) na uroczystości weselnej w ogrodzie, po prostu zadbaj o to, aby wcześniej zapytać, czy chcesz duchowej obecności.

7. Skontaktuj się z właścicielami lokalizacji, jeśli będziesz musiał zapłacić dodatkowe wydatki za przedmioty takie jak markizy, przybory, siedzenia i stoły lub jeśli jest to oferowane wraz z wybranym miejscem.

Jeśli masz swój wspaniały ogród, który chcesz wykorzystać na wesele, weź pod uwagę wszystkie możliwe wydatki związane z zatrudnieniem urządzeń. Zwykle może wynosić więcej, niż początkowo byś pomyślał. Jeśli zastanawiasz się nad ślubem w publicznym ogrodzie, po prostu weź pod uwagę obawy, takie jak parkowanie dla odwiedzających i uczestników publicznej spacery z twoim ślubem.

Pamiętaj, że ceremonia ogrodowa może być doskonałą opcją na tradycyjny ślub, o ile dobrze zaplanujesz. Upewnij się, że wcześniej przygotowałeś ślub w Chicago w ogrodzie botanicznym, biorąc pod uwagę każdą drobiazg, jakiej możesz potrzebować.