Depilacja laserowa. Bikini, twarz

Marzysz o tym, by pozbyć się zbędnego owłosienia? Nie masz czasu na regularne golenie maszynką lub depilację woskiem? W takim razie umów się na depilację laserową we Wrocławiu.

Na czym polega zabieg?

Skoncentrowane światło jest absorbowane przez pigment w mieszku włosowym. Niszczy włoski i zatrzymuje ich wzrost. Niektórzy pacjenci potrzebują tylko jednego lub dwóch zabiegów, podczas gdy inni wymagają ośmiu lub więcej.

Depilacja laserowa promocja cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród pań, jak i panów. Można ją stosować na twarz, szyję, nogi, plecy, pachy i linię bikini. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Pożegnaj się z wrastającymi włoskami

Wiele z nas ma problem z wrastającymi włoskami, zwykle w wyniku woskowania lub golenia. Wyglądają jak małe, czerwone guzki na skórze, często powodują ból i swędzenie. Jeśli chcesz ich uniknąć, zdecyduj się na depilację laserową we Wrocławiu. Czasami we wrastające włoski może wdać się stan zapalny, wtedy trzeba zastosować krem lub maść z antybiotykiem.

Rzucają się w oczy, dlatego powodują dyskomfort i zawstydzenie. Na szczęście depilacja laserowa promocja zabija mieszek włosowy, zatrzymując wzrost nowych włosków. Dzięki temu chronią przed ich wrastaniem.

Piękna i gładka skóra

Golenie i depilacja woskiem mogą podrażniać i wysuszać skórę. Niejednokrotnie wywołują dokuczliwą wysypkę, a nawet czyraki.

Po zabiegu możesz mieć lekko zaczerwienioną skórę, zwykle ustępuje to w ciągu kilku godzin. W dłuższej perspektywie ciało powinno być jedwabiście gładkie, a brak konieczności wielokrotnego usuwania owłosienia zapobiegnie postępującym podrażnieniom. Coraz większą popularnością cieszy się też depilacja bikini. Dzięki niej poczujesz się pewnie i seksownie w stroju kąpielowym.

Co ważne, nie musisz czekać, aż włoski odrosną. Depilację laserową we Wrocławiu można przeprowadzić przy króciutkich włosach. Pamiętaj, by między kolejnymi zabiegami zachować 4-6 tygodniowy odstęp czasu.

Pozbądź się niechcianego owłosienia raz na zawsze!

Depilacja laserowa promocja wykorzystuje najnowocześniejszą technologię laserową do usuwania owłosienia za pomocą wysokoenergetycznych impulsów. Pamiętaj, by umówić się do specjalisty. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zabieg jest całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy.

Coraz więcej kobiet decyduje się na depilację bikini, by wyglądać niesamowicie na basenie i plaży. Najdłuższe sesje trwają do godziny, ale dotyczy to dużych obszarów, takich jak plecy i nogi. W przypadku okolic bikini zajmuje to zazwyczaj 30 minut. Po zabiegu możesz natychmiast wrócić do normalnej aktywności.

Bez względu na to, czy chcesz się na niego umówić ze względów higienicznych, czy estetycznych, laserowe usuwanie owłosienia z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Rezultaty możesz zobaczyć już po pierwszym zabiegu. Każda kolejna sesja przynosi coraz lepsze wyniki. Depilacja bikini jest szybka, skuteczna i długotrwała w porównaniu do tradycyjnych metod. Nie powoduje blizn ani obrażeń. Niektórzy klienci odczuwają ciepło, które nie powoduje dyskomfortu. Można się do niego łatwo przyzwyczaić podczas kolejnych sesji.