Gdzie naprawić zbitą szybkę w iPhone 7?

Obecnie większość osób nie wyobraża sobie swojej codzienności bez smartfona. Zabieramy go ze sobą tak naprawdę wszędzie, zawsze gdy wychodzimy z domu. Dzieci mają telefony w szkole, rodzice natomiast w pracy czy też na spotkaniach prywatnych. To pomaga nam zawsze pozostawać w kontakcie, ale również w sytuacjach kryzysowych. Przez telefon jesteśmy w stanie załatwić naprawdę sporo spraw. Jeśli mamy w nim dostęp do internetu, wówczas możemy zapłacić nawet swoje rachunki. Popularnymi telefonami na rynku, są produkty marki Apple. Kultowy iPhone to nie jest tani sprzęt, ale mający wiele do zaoferowania swoim użytkownikom. Dlatego też wiele osób jest wiernych temu wyborowi. Ze względu na tak wysoką eksploatację telefonów, czasem może dochodzić oczywiście do pewnych wypadków, przykładowo upuszczenia komórki. Gdzie wówczas powinniśmy zgłosić się po pomoc?

Zbita szybka iPhone 7. Wymiana

Najczęściej zdarza się, że szybka w telefonie po prostu się zbije. Nie musimy wówczas wychodzić z założenia, że telefon nie nadaje się już zupełnie do niczego. Wręcz przeciwnie, bardzo często można go z powodzeniem naprawić. Szybka do telefonu to nie jest mały wydatek ale z pewnością mniejszy, niż kupno zupełnie nowego telefonu. Musimy liczyć się również z tym, że sama naprawa nie będzie szybka, ponieważ trzeba czekać na niezbędne części. Niemniej jednak telefon po wizycie w odpowiednim punkcie powinien wyglądać dokładnie tak, jak gdy go kupowaliśmy. Sprawdź profesjonalny serwis pogwarancyjny iPhone: https://ibroken.pl/naprawa-iphone-7/.

Gdzie naprawić iPhone 7 w Krakowie?

Naprawa iPhone 7, podobnie jak każdego innego telefonu tej marki, powinna odbywać się w profesjonalnym miejscu. Najlepiej jest sprawdzić w internecie polecane miejsca, w których naprawia się sprzęty marki Apple. Gdy kupujemy taki drogi smartfon, dobrze jest zadbać również o jego serwisowanie. Zazwyczaj producent wymaga od nas korzystania z takich usług serwisu, abyśmy nie stracili gwarancji. W takiej sytuacji, jeśli korzystamy z tych wskazówek, najczęściej mamy już docelowe miejsce napraw. Nie powinniśmy oddawać naszego telefonu w miejsce, które nie jest autoryzowane. Powinno ono cieszyć się również dobrymi opiniami oraz rekomendacjami. Dlaczego? Ponieważ w wielu przypadkach tam gdzie naprawia się tanio, naprawia się również dość dyskusyjnie. Tymczasem szybka to naprawdę bardzo delikatny obszar każdego telefonu. Jeśli coś zostanie naprawione źle, to na pewno stosunkowo szybko odczujemy niestety tego skutki.

W Krakowie, podobnie jak i w innych większych miastach, nie brakuje dobrych punktów napraw. Fachowej pomocy przy wymianie szybki można poszukiwać na stronie: https://ibroken.pl/. Naprawa Iphone 7 to dość kosztowna sprawa. Dlatego niekiedy bardziej opłacalne jest dla nas to, abyśmy po prostu zdecydowali się na wykupienie ubezpieczenia od takich wypadków. Będziemy płacić za nie każdego miesiąca ale gdy coś się stanie, telefon zostanie dla nas naprawiony za darmo. Jeśli już wcześniej zdarzało nam się w jakiś sposób uszkodzić telefon, to z pewnością warto się nad tym zastanowić.

Wymiana szybki to na tyle skomplikowana sprawa, że na pewno nie powinniśmy chcieć podejmować się tego samodzielnie. Jest to w zasadzie praktycznie niemożliwe, jeśli wcześniej nie mieliśmy z tym żadnego kontaktu i nikt nie pokazał nam, w jaki sposób się to robi. Możemy tak naprawdę jeszcze bardziej zepsuć telefon. Lepiej zatem korzystać z usług autoryzowanych punktów. Plusem będzie również to, gdy szybkę wymienimy od razu. Czasem ze względu na brak pieniędzy po prostu z tym zwlekamy. Warto jednak mieć świadomość tego, że taka szybka cały czas będzie psuła się jeszcze bardziej. Możemy nawet doprowadzić do takiej sytuacji, gdy jej naprawa nie będzie już możliwa.

Jeśli chcemy dość dobrze uchronić się przed tego typu potencjalnymi sytuacjami, to warto pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu naszej szybki. Co prawda obecnie są one wykonywane z naprawdę bardzo trwałego szkła hartowanego, w które można uderzać nawet młotkiem. Jednak dobrze jest zakupić jeszcze dodatkowe szkło, które nakleja się na szybkę. Pomóc nam może również silikonowe etui, które będzie chronić obie strony naszego telefonu, w tym również tylną. Tak naprawdę nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy telefon nam po prostu gdzieś nie upadnie.