Hairly.pl — największy sklep z perukami syntetycznymi

Peruki stały się modnym dodatkiem stylizacji i popularnym elementem garderoby. Dzisiaj wiele osób nosi perukę ze względów estetycznych bądź medycznych. Nawet wiele celebrytów i gwiazd nosi na co dzień perukę jako element stylizacji scenicznej.

Na co zwracać uwagę podczas wyboru swojej peruki

Wiele kobiet decyduje się na zakup peruki nie tylko ze względu zdrowotnych. Sięgają po peruki syntetyczne, ponieważ potrzebują szybkiej zmiany wyglądu bez uszczerbku dla swoich włosów. Każde farbowanie niszczy włos, dlatego peruki syntetyczne stały się popularną alternatywą. Kiedy zacznie się szukać pierwszej peruki, trzeba się zastanowić jakie włosy są najbardziej potrzebne. Na rynku jest do wyboru:

  • Peruka z włosów naturalnych
  • Peruka z włosów syntetycznych
  • Peruka z włosów mieszanych

W przypadku peruki naturalnej trzeba ją pielęgnować dokładnie tak samo jak to robi się ze swoimi włosami. Taki rodzaj peruki doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które ciężko chorują i niestety tracą swoje naturalne włosy. Peruki syntetyczne sprawdzą się podczas chęci szybkiej zmiany wyglądu, mniejszej cenie i większej łatwości pielęgnacji. Takie peruki można z łatwością stylizować do woli. Są termoodporne.

Jak dobrać rozmiar peruki

Najprostszym rozwiązaniem jest zmierzenie obwodu swojej głowy. Na podstawie wyniku dobiera się rozmiar czepka lub mikroskóry. Wiele producentów daje możliwość regulacji, należy uważnie przeczytać wszystkie informację zawarte na stronie producenta. Fryzura, którą się wybierze ma znaczenie. Nie każdemu będzie pasował ten sam rodzaj. Dlatego zanim się zamówi perukę syntetyczną trzeba zwrócić uwagę na owal swojej twarzy. Najważniejsze, żeby dobrze czuć się w nowej peruce. Więc w przypadku okrągłej buzi należy unikać tzw. bobów i innych fryzur do linii żuchwy. W przypadku trójkątnej twarzy wszelkie grzywki i krótkie fryzury będą w sam raz.

Gdzie kupić najlepsze peruki

Firma hairly.pl posiada ogromny wybór we wszelkich rodzajach peruk. Znajdują się tam wszystkie możliwe kolory, fryzury i rodzaje włosa. Na stronie internetowej znajdują się również instrukcje jak zakładać peruki lub tupety, jak pielęgnować i co najważniejsze jak dobrać rozmiar. Robiąc zakupy w firmie hairly.pl zyska się gwarancję i pewność, że produkt będzie najwyższej jakości. Dzięki temu w szybki sposób można nadać sobie nowy, upragniony wygląd. Każda kobieta znajdzie tu idealną nową fryzurę dla siebie nie wychodząc nawet z domu.