Hotele przyjazne studentom – sposób na tani wypoczynek

Przyjęło się, że studenci podróżują budżetowo. To prawda, ale nie zawsze oznacza to nocleg w namiocie czy wieloosobowym pokoju w hostelu. Coraz więcej hoteli oferuje nocleg za bardzo rozsądną cenę. Co najważniejsze, pobyt odbywa się w komfortowych warunkach, a lokalizacja obiektu jest atrakcyjna. To ostatnie ma niebagatelne znaczenie w przypadku młodych osób, chcących korzystać z uroków miasta.

Jaki hotel wybrać na studencki pobyt w mieście?

Wielu studentów, podróżując do większego polskiego miasta, rozważa różne możliwości noclegowe. Część wybierze wynajęcie prywatnego mieszkania, a inni kilkuosobową kwaterę. Natomiast coraz częściej wśród dogodnych opcji pojawia się hotel.

Na przykład Hotel Sleep we Wrocławiu jest bardzo otwarty na studentów. Obiekt ten ulokowany jest około 7 kilometrów od ścisłego centrum stolicy Dolnego Śląska. Łatwo do niego dojechać – tuż obok znajduje się przystanek autobusowy. Jest też dogodny zjazd dla osób podróżujących samochodem przez autostradę A4 (i nie tylko).

Poza tym na miejscu można zjeść w hotelowej restauracji. Jest to nieoceniony komfort, zwłaszcza jeśli nie zawsze chce się przygotowywać samodzielnie śniadania czy kolacji.

Dlaczego właśnie hotel?

Hotel to nienaganna obsługa, całodobowa czystość i pełen pakiet usług dodatkowych. Oferowane są bardzo komfortowo urządzone pokoje jedno- i kilkuosobowe z prywatną łazienką. Przyjazna obsługa wspomoże w każdej potrzebie.

To zatem szereg udogodnień, o które trudno w indywidualnie wynajmowanym apartamencie czy w hostelu.

Rabaty na pobyt dla studentów

Bardzo ciekawą opcją są oferty rabatowe skierowane właśnie do osób studiujących. Pozwalają one zaoszczędzić na wielodniowym pobycie. Sprawia to, że więcej pieniędzy zostaje w kieszeni na inne atrakcje, jakie oferuje miasto.

Na przykład wspomniany wyżej hotel we Wrocławiu wychodzi z ofertą specjalną dla studentów. W ramach pakietu rabatowego naliczany jest rabat w wysokości 10 złotych za nocleg w pokoju jedno-, dwu- lub trzyosobowym.

Oferta skierowana jest do studentów po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej. Obowiązuje od piątku do niedzieli w wybranych dniach, przy rezerwacji telefonicznej, mailowej bądź przez stronę internetową.