Jak odebrać kod promocyjny w Betclic?

Bukmacherzy przeważnie oferują bogatą liczbę bonusów na start. Jest to propozycja, z której warto skorzystać i jednocześnie klient czuje się dopieszczony. Również Betclic wychodzi do nowych użytkowników z taką ofertą. Jak ona wygląda? Czy bukmacher Betclic jest warty zaufania? Postanowiliśmy to sprawdzić i zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Powitalna oferta promocyjna w Betclic

Bonusy na start z reguły wyglądają bardzo okazale i nie inaczej jest w Betclic. Bukmacher oferuje możliwość cashbacku na start aż do 550 zł. Wyjaśnijmy sobie czym jest zakład bez ryzyka, który można znaleźć w ofercie Betclic. To zakład polegający na tym, że Gracz dostaje zakład z taką samą stawką, w przypadku gdy pierwszy okazał się nietrafiony. 

Co trzeba zrobić, by otrzymać taki bonus? Nie jest to takie trudne, bo wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie bukmachera, wpisać Betclic kod promocyjnyB550 i wnieść pierwszy depozyt. Oczywiście, jeżeli pierwszy zakład zostanie wniesiony za mniejszą stawkę np. 300 zł, to również otrzymamy cashback na taką samą kwotę.

Jak wygląda odbiór bonusu i warunki jego obrotu? Warunkiem wypłacenia bonusu na konto bankowe jest jego 8-krotny obrót po minimalnym kursie 2,00. Dużą zaletą zakładu jest brak minimalnego kursu, dzięki czemu Gracz może stworzyć kupon ze dowolnych zdarzeń.Kwota przyznanego bonusu przypisywana jest do Salda Bonusowego na okres 30 (trzydzieści) dni od dnia, w którym dokonano rozliczenia pierwszego zakładu obstawionego przez Użytkownika, o ile zakład ten jest przegrany. 

Informacje o bukmacherze Betclic

Betclic to bukmacher, który od lipca 2019 działa legalnie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej na bazie licencji udzielonej przez Ministerstwo Finansów. W ofercie Betclic można znaleźć bardzo dobrze rozbudowaną ofertę na najlepsze światowe ligi z wielu dyscyplin jak: piłka nożna, tenis, koszykówka czy hokej. Ponadto znajdują się w niej tak niszowe sporty jak bandy, squash czy badminton.

Dużym plusem Betclic jest aplikacja mobilna, która umożliwia graczom obstawianie zdarzeń, jak również nie ma żadnych przeciwskazań, by wpłacić oraz wypłacić środki takimi metodami jak:

  • Przelewy24
  • Karta kredytowa
  • Skrill
  • Paysafecard
  • Przelew bankowy

Minimalna kwota wpłaty to 1 zł i co ważne, również jest to minimalna stawka za kupon, co wyróżnia go spośród pozostałych bukmacherów. 

Oczywiście w ofercie nie może zabraknąć wydarzeń na żywo, które cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy i taka forma zawierania zakładów sprawia, że gracz ma szansę na przeżywanie oglądanego widowiska sportowego z dodatkową adrenaliną