Jak parkować wygodnie na lotnisku w Balicach?

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice to drugie – po Lotnisku Chopina w Warszawie – największe lotnisko w Polsce pod kątem liczby obsługiwanych rejsów oraz pasażerów. Wszystkim podróżnym zależy na komforcie, dlatego tak ważną rolę w tym kontekście odgrywają kwestie związane z parkowaniem.

Parking przy lotnisku – wygoda w cenie

Organizując wylot z portu lotniczego w Balicach, trzeba mieć na uwadze parę istotnych spraw. Jedną z nich jest transport na lotnisko – najłatwiej dostać się tu własnym samochodem, ale trzeba mieć pewność, że nie będzie problemu z pozostawieniem go w bezpiecznym miejscu. Grupa Interparking oferuje parking w bardzo dobrej cenie i na atrakcyjnych warunkach. Dodatkowo zapewnia bezpłatny dowóz pod terminal oraz z terminala na parking. Udostępnia również klientom urządzenie do wspomagania rozruchu do ładowania akumulatora, kompresor i myjkę. Jeśli natomiast ktoś podróżuje z małymi pociechami, może skorzystać z fotelika dla dziecka.

Parking przy lotnisku – zarezerwuj miejsce wcześniej!

Na parkingu Balice miejsce można zarezerwować z wyprzedzeniem. Poszczególne firmy oferujące miejsca postojowe proponują taką opcję za pośrednictwem internetu. Na stronie wybranego operatora usługi wystarczy wypełnić krótki formularz, podając w nim w datę i czas rozpoczęcia oraz zakończenia parkowania. Płatność także da się bez problemu zrealizować drogą elektroniczną. Oczywiście w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych trudności jak opóźniony czy odwołany lot należy jak najprędzej skontaktować się z obsługą parkingu w celu przesunięcia lub anulowania rezerwacji.

Parkingi przy lotniskach – nie tylko w Balicach – to spore udogodnienie dla osób podróżujących samolotami. Zdecydowanie usprawniają planowanie wyjazdu, ponieważ środek transportu w postaci swojego samochodu jest najlepszą alternatywą dla drogich taksówek i prywatnych przewoźników. Na parkingach są stosowane różne systemy zabezpieczeń – stąd pewność, że na ich teren nie dostaną się nieuprawnione osoby.