Jak promować swoją stronę www

Myślisz, że wystarczy zwykła sprzedaż internetowa, i telemarketing? Nic bardziej mylnego. Wydaje Ci się, że wszystko z Twoją stroną internetową i marketingiem jest dobrze? Sprawdź, na której pozycji wyświetli się Twoja strona i wykonaj audyt SEO online.

Dzięki zamówieniu stworzenia strony internetowej i pozycjonowania strony z korzystnym cennikiem BLUMO SEO, liczba wyświetleń przez klientów Twojej firmy wzrośnie, aktywność w Google wzrośnie, a co za tym idzie wzrośnie sprzedaż produktów i usług Twojej firmy.

Chciałbyś żeby nazwa Twojej firmy wyświetlała się na pierwszym miejscu podczas wyszukiwania w Google przez klientów?

Jest to możliwe dzięki takiemu narzędziu, jak Google AdWords. A łącząc to narzędzie: z usługą pozycjonowania strony, otrzymasz niewyobrażalne efekty!

Przy promowaniu swojej strony www, warto zainwestować w pozycjonowanie stron, prowadzone przez Agencję BLUMO SEO Warszawa, szczególnie w takich trudnych czasach jak te, kiedy o klienta nie jest łatwo.

Na czym polega pozycjonowanie stron w Agencji BLUMO SEO Warszawa?

Pozycjonowanie stron internetowych to przebieg działań marketingowych, które prowadzą do osiągnięcia najwyższych pozycji w wynikach Google, do zwiększenia aktywności w Google. Firma BLUMO rozpocznie pozycjonowanie strony Twojej firmy od wykonania dla Ciebie audytu SEO w takich obszarach, jak optymalizacja strony, obserwowanie ruchu, budowanie sieci linków, contents, analiza konkurencji, określenie słów kluczowych, social media i sprawdzi: poprawny tytuł i opis strony, przeanalizuje metatagi, obecność odpowiednich linków zewnętrznych i wewnętrznych, obecność optymalnej ilości wartościowej i oryginalnej treści na stronie, zastosowanie hierarchii nagłówków H1,H2,H3, stosowanie atrybutu ALT przy obrazkach, przeanalizuje najczęściej występujące słowa na stronie (keywords), indeksowanie strony w Google, przeanalizuje widoczność strony, prędkość działania strony, responsywność strony na urządzeniach mobilnych, dostępność strony dla robotów Google, obecność w social media.

Firma BLUMO Warszawa dokona audytu strony niezależnie od tego, czy rozpoczynasz promocję, czy już jest po stworzeniu nowej strony www, lub czy chcesz ocenić efekty obecnych działań marketingowych.

Strona firmy BLUMO SEO: oferuje pozycjonowanie stron według korzystnego cennika pozycjonowania stron

Zgodnie z cennikiem pozycjonowania stron Agencja BLUMO SEO oferuje 3 pakiety:

  • pakiet START, dzięki któremu zoptymalizujesz stronę WWW lub sklep internetowy pod wyszukiwarkę Google, a dodatkowo otrzymasz reklamę strony na wybranych portalach internetowych oraz przygotowanie audytu, który umożliwi dalsze pozycjonowanie strony. Ta usługa opłacana jest jednorazowo.
  • pakiet ROZSZERZONY, Agencja BLUMO SEO Warszawa przeprowadza optymalizację SEO oraz pozycjonowanie dla wszystkich atrakcyjnych dla wyszukiwarki Google fraz. Agencja BLUMO monitoruje zdecydowaną większość fraz oraz często modyfikuje taktykę pozycjonowania do aktualnych trendów. Ta usługa polecana jest sklepom internetowym a szczególnie wielobranżowym, gdzie ilość pozycjonowanych fraz wspomagających wejścia jest duża.
  • pakiet EXTRA, który polega na pozycjonowaniu wszystkich możliwych fraz i skupieniu się na wzroście ilości wejść również poza wyszukiwarką Google. Ponadto Agencja BLUMO SEO zapewnia w ramach tego pakietu serwis techniczny i opiekę nad stroną WWW. Każdy aspekt strony internetowej prowadzony jest pod kątem SEO i pod okiem indywidualnie dobranego specjalisty. Ten pakiet zagwarantuje klientowi pakiet reklamy Google AdWords oraz pakiet pozycjonowania w Social Media.

Dlaczego Agencja BLUMO SEO?

Pragnąc wypromować swoją stronę www, istotne jest, żeby wybrać sprawdzoną agencję, jak np. BLUMO. Agencja BLUMO SEO posiada doświadczenie w marketingu internetowym i dla każdego klienta opracowuje indywidualną strategię internetową, uwzględniając charakterystykę poszczególnych stron, posiada bogate portfolio wykonanych zleceń, swoje zaplecze SEO, wykwalifikowanych pracowników, stosuje tylko legalne, właściwe praktyki, za pomocą „White Hat SEO”.

Wycena pozycjonowania strony jest dobierana indywidualnie, według elastycznego cennika, i zależy od celu strony, czy jest to blog, wizytówka firmy, strona typu one page, strona landing page, profesjonalna strona dla firm czy strona sklepu internetowego, następnie cena pozycjonowania strony będzie się różnić w zależności od doświadczenia i wiedzy wykonawcy, czasu poświęconego na wykonanie strony internetowej, hostingu i domeny, oraz od dalszego administrowania stroną, która będzie potrzebować aktualizowania danych oraz pozycjonowania..

Niewłaściwie prowadzone działania amatorów mogłyby szybko zużyć Twoje zasoby pieniężne, obniżyć reputację firmy, nabawić stresu, dlatego warto zainwestować w profesjonalną agencję SEO taką, jak Blumo, która profesjonalnie zajmie się Twoją kampanią AdWords i pozycjonowaniem strony. Np. dzięki profesjonalistom z Agencji BLUMO SEO nie dojdzie do ataku hakerskiego na Twoją stronę na WordPress, a przepisanie jej przez profesjonalistę BLUMO na autorski kod pisany pod pozycjonowanie strony, sprawi że strona będzie szybko się ładować, a kod będzie czytelny dla Google, co zwiększy aktywność w Google.

Możesz szybciej osiągnąć sukces, powierzając pozycjonowanie strony profesjonalistom z Agencji BLUMO SEO Warszawa. Praca profesjonalistów Agencji BLUMO daje szerokie możliwości w kreacji strony, prostotę kodu i bezpieczeństwo witryny www, a także wsparcie dotyczące wyboru najlepszej domeny.

Agencja BLUMO SEO Warszawa zaprasza Ciebie do kontaktu, jej pracownicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i wyjdą na wprost Twoim oczekiwaniom.