Jak wystawiać ofertę na Allegro, by się wyróżnić na tle innych?

Każdy, kto zaczyna sprzedaż w Internecie zastanawia się: jak wystawić przedmiot na Allegro?

Tymczasem jest to czynność szybka i prosta: kilka kliknięć sprawi, że do użytkowników tego serwisu trafi interesująca oferta.

Co można zakupić w e-sklepach, serwisach sprzedażowych? Liczba artykułów jest nie do policzenia: są zróżnicowane, w wielu wariantach, opcjach. Przez Internet najczęściej zamawiane są produkty duże i ciężkie np. meble, pokarmy zwierzęce (ich zapas); dużo ludzi decyduje się też na przesyłkę w chwili gdy nie mają czasu na wizyty w sklepach czy galeriach, marketach budowlanych i innych. To dobre rozwiązanie, gdy kupowany jest artykuł z którego będzie korzystać wiele osób, wymagający konsultacji rodzinnych.

E-zakupy to wybawienie dla wielu – przede wszystkim dla niepełnosprawnych, seniorów czy kobiet spodziewających się dziecka. 

Wznawianie aukcji, a synchronizacja z ErpBox

Popularność serwisu Allegro nie słabnie. Do dziś korzysta z niego dużo osób. Zamawiane są, jak już wspomniano, różne artykuły, dostarczane w ciągu kilku dni roboczych do miejsca, które odpowiada odbiorcy.

Wznawianie aukcji to czynność ograniczona czasowo. Na powtórne jej wystawienie (bez straty popularności czy zmian, które wprowadzono) jest 60 dni.

Wznawianie aukcji to tylko trzy kroki:

  • odszukanie zakładki “Zakończone”,
  • wybór aukcji (jednej lub wielu) przeznaczonych do wznowienia,
  • zaznaczenie opcji “wystaw aukcję”.

Powyżej opisano jak wystawić przedmiot na Allegro, między innymi przy wykorzystaniu funkcji “wznawianie aukcji”. Jak widać – jest to zadanie proste,  oszczędzające czas pracowników. Dzięki daleko idącej automatyzacji uzyskane oszczędności można wykorzystać, by podnosić kwalifikacje czy dbać o polepszanie standardów obsługi.

Allegro+ErpBox: rozwiązanie idealne

Wznawianie aukcji Allegro to rozwiązanie, które pozwala na wzrost dochodów firmy. Podjęcie decyzji o integracji z ErpBox to zadbanie o jej przyszłość. Warto pamiętać, że na początku istnieje możliwość sprawdzenia platformy, przeprowadzenia testów czy sprawdzenia funkcji. Wszystko to można zrobić podczas dostępnego okresu próbnego, który trwa 21 dni, i, co należy zaznaczyć, jest bezpłatny.