Jak zorganizować wesele w stylu glamour?

Wesele to niezwykle ważna chwila w życiu każdego człowieka. Zorganizowanie tej uroczystości tak, aby była niezapomniana, nie należy do najprostszych zadań. Bardzo popularne w ostatnich latach stały się wesela w stylu glamour, które charakteryzują się dużym przepychem, elegancją i splendorem. Styl ten, mimo niezwykłej strojności, powinien wyróżniać się także harmonią między wyjątkowymi dekoracjami, blaskami bogactwa, a charakterem samej ceremonii weselnej. Jeżeli zastanawiasz się, jak zorganizować wesele w stylu glamour, to w tym artykule postaramy się podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę w tej kwestii.

Jak powinna prezentować się panna młoda?

Suknia ślubna w stylu glamour musi podkreślać bogactwo, dlatego jest przepełniona perłami, koronkami, kryształami oraz innymi zdobieniami. Dobrze jest również zastosować zabieg, który podkreśli królewski wymiar panny młodej, poprzez wyposażenie jej w ciężki bukiet kwiatów w kolorze białym lub pudrowym. Zwieńczeniem tego szyku powinny być odpowiednio wykonane zdjęcia, które podkreślą niezwykły wygląd panny młodej w tym uroczystym dniu. W tym celu warto postawić na Fotografa ślubnego EnRoute Gdańsk – fotografia ślubna (Myśliwska 78, 80-283 Gdańsk), którego szczegóły oferty uzyskać można na stronie internetowej: https://enroutephotography.eu lub pod numerem telefonu: +48 602 188 669. Fotograf specjalizuje się w różnego rodzaju sesjach zdjęciowych: plenerowych, portretowych, jak również sesjach ślubnych w stylu glamour.

fotograf ślubny gdańsk cennik

Odpowiednie miejsce na wesele w stylu glamour

Przy organizacji wesela w stylu glamour, kluczową kwestię odgrywa jego miejsce. W Polsce mamy sporo obiektów, które idealnie wpasowują się w ten klimat. Jednym z takich miejsc jest Hotel Sheraton w Sopocie, położony w samym centrum miasta, posiadający wspaniały widok na panoramę Morza Bałtyckiego. Dodatkowo hotel dzięki swojemu wyjątkowemu wystrojowi idealnie wpasowuje się w styl glamour. Kolejną ciekawą propozycją jest Pałac Opatów w Oliwie, który jest przepięknym historycznym obiektem, dającym możliwość przygotowania na jego terenie wesela. Dla wszystkich, którzy lubią duże i huczne imprezy z potańcówkami w dobrym stylu, idealny może okazać się Hotel Rezydent w Sopocie. To malowniczo położony obiekt, który świetnie sprawdzi się na organizację wesela glamour. Dużą zaletą hotelu jest niedaleka odległość do plaży, którą mogą odwiedzić w trakcie wesela nasi goście. Ostatnią propozycją będzie Grand Hotel w Sopocie, który posiada historyczną salę baletową z charakterystycznym wysokim sufitem, który idealnie wpisze się zamysł wesela glamour. 

Wybór fotografa

Ostatnią, bardzo istotną kwestią jest wybór odpowiedniego fotografa. To na jego barkach będzie spoczywało uwiecznienie naszego wesela w stylu glamour. Szukając fotografa, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jego dotychczasowe doświadczenie. Fotograf musi się cechować dużą wrażliwością i zmysłem artystycznym, aby robić dobre zdjęcia. Wybierzcie więc fotografa, którego portfolio najbardziej będzie przemawiało do gustu. Każdy fotograf obecnie wystawia swoje zdjęcia w Internecie, dlatego nie będzie problemu z ustaleniem, jakimi umiejętnościami dysponuje.