Jakie cechy ma numerologiczna piątka?

Jeśli poszukujesz w swoim życiu nowych inspiracji i drogowskazów, warto zwrócić się ku numerologii. Poznając swoją wibrację główną możemy spojrzeć na życie z nowej perspektywy i bardziej świadomie dokonywać wyborów dotyczących życia prywatnego oraz zawodowego. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej numerologicznej piątce? Jakie są jej mocne strony? W jakich zawodach sprawdzi się najlepiej? Zapraszamy do lektury.

Znasz swoją wibrację główną?

Numerologia to fascynująca dziedzina, która łączy w sobie wiedzę z zakresu ezoteryki, matematyki, psychologii oraz magii. Ludzie od najdawniejszych czasów przypisywali liczbom symboliczne znaczenie i poszukiwali w liczbach oraz ich wzajemnych powiązaniach odpowiedzi na pytania dotyczące wielu aspektów życia. Słynni Pitagorejczycy mawiali, że „wszystko jest liczbą”, a każdemu bytowi można przyporządkować którąś z nich. Jednym z najbardziej znanych narzędzi stosowanych w numerologii jest tworzenie tzw. portretu numerologicznego. Składa się na niego analiza daty urodzenia (wibracja urodzenia) oraz wibracja wszystkich imion i nazwisk. Wibracja urodzenia to liczba związana z naszą datą urodzenia. Aby ją obliczyć wystarczy dodać do siebie wszystkie cyfr występujące w konkretnej dacie urodzenia, a następnie zsumować cyfry występujących w wyniku. Jeśli Twoja data urodzenia to przykładowo 11.02.1972 r., należy dodać do siebie cyfry: 1+1+2+1+9+7+2. Otrzymana suma to 23. A zatem jesteś w numerologii 5.

Numerologia: 5 i jej znaczenie

O numerologicznej piątce mówi się, że jest dominującą liczbą w przyrodzie i sztuce. Symbolizuje ona ogień. Osoby, których wibracja główna jest piątką są wszechstronnie utalentowane i posiadają wiele różnych zainteresowań. Charakteryzuje je duże zaangażowanie oraz niezależność. Piątki to osobowości żądne przygód, odważne i namiętne. Nie mają problemów z przystosowywaniem się do nowych warunków i okoliczności, a ponadto w sposób łatwy i szybki przyswajają wiedzę. Negatywną stroną numerologicznych piątek może być ich lekkomyślność oraz nieodpowiedzialność, która jest często silnie związana z nieustanną potrzebą unikania rutyny. Można powiedzieć, że piątki są swoistymi detektywami, które w swoim życiu ciągle poszukują nowych emocji oraz wyzwań. Jeśli chodzi o relacje, piątki z racji swojego towarzyskiego i otwartego charakteru otaczają się dużą liczbą znajomych i przyjaciół. Jednak odnalezienie prawdziwego uczucia i satysfakcjonującej relacji miłosnej może im zająć trochę czasu. Ich przyszły partner musi cechować się bowiem dużą wyrozumiałością i akceptować naturalną potrzebę wolności piątek oraz ciągłe zmiany, które są jej potrzebne, aby szczęśliwie żyć.

Numerologia 5 i nie tylko – poznaj znaczenie innych liczb

Jeśli chcesz poznać z detalami swój portret numerologiczny, w tym dowiedzieć się innych szczegółów na temat swojej wibracji głównej, warto skorzystać z usług doświadczonego numerologa. Ciekawa opcją może być też uczestnictwo w kursie lub warsztatach numerologicznych, które organizowane są m.in. przez Szkołę Numerologii Olgi N. Stępińskiej. Zdobędziesz na nich wiedzę z zakresu znaczenia pozostałych liczb, w tym tzw. liczb mistrzowskich. Poza nauką tworzenia portretu numerologicznego dowiesz się również tego, czym są kroniki Akaszy i jak je odczytywać, zgłębisz tajniki afirmacji czy też poznasz autorską metodę numeroterapii stworzoną prze założycielkę Szkoły Numerologii.