Kod promocyjny Fortuna – jak go odebrać?

Rynek legalnych bukmacherów w Polsce stale rośnie, ale to wciąż jego starzy gracz dyktują warunki i oferują znakomite bonusy i promocje dla obecnych i nowych użytkowników. Wśród zakładów bukmacherskich oferujących bardzo atrakcyjne promocje na start, nie sposób pominąć bukmachera Fortuna, oferującego aż 3 bonusy powitalne. Wystarczy wpisać kod promocyjny Fortuna i cieszyć się atrakcyjnymi dodatkami.

Kod promocyjny Fortuna – co zyskujesz?

Dzięki kod promocyjny Fortuna, nowi gracze mają szansę skorzystania aż z 3 bardzo atrakcyjnych bonusów powitalnych. Ich łączna wartość może sięgnąć nawet 2230 PLN. To jedna z najlepszych ofert na rynku. Co zyskamy? Dzięki kod promocyjna Fortuna uzyskamy bonus od pierwszej wpłaty nawet do 2000 PLN. Wystarczy jedynie zarejestrować się u tego bukmachera, przy rejestracji wpisać specjalny kod promocyjny, a później potwierdzić swoją tożsamość. Bonus powitalny to aż podwojenie pierwszej wpłaty do maksymalnej kwoty 2000 PLN. Wystarczy po wpłacie w przeciągu trzech dni zaakceptować bonus dostępny w zakładce “Moje Bonusy” i później w przeciągu 4 dni zagrać pierwszy zakład spełniający warunki bonusu. Jakie to warunki? Musi to być kupon z minimum 3 zdarzeniami, o łącznym kursie kuponu 1,6 i wyższym. Warto też pamiętać, że aby wypłacić otrzymane środki, należy dokonać ich 4-krotnego obrotu na wspominanych wyżej warunkach. Jeżeli wpłaciliśmy 400 PLN, to otrzymamy kolejne 400 PLN, ale do ich wypłaty jest niezbędna gra za kwotę 1600 PLN. Do bonusu liczone są kupony zarówno wygrane jak i prezgrane. Pamiętamy o 3 typach na kuponie i kursie minimalnym 1,6. 

Kolejnym dodatkiem jest kod promocyjny Fortuna na zakład bez ryzyka – cashback 210 PLN. Bukmacher zwróci nam środki za nasz pierwszy kupon, jeżeli ten okaże się być przegranym. Maksymalna kwota zwrotu może wynieść 210 PLN, przy czym zwrotowi podlega 88% zagranej kwoty (12% to odprowadzony do skarbówki podatek). Co ważne, zakład bez ryzyka dotyczy tylko pierwszego kuponu po rejestracji konta wraz z kodem promocyjnym Fortuna oraz nie jest obwarowany żadnymi wymaganiami odnośnie liczby spotkań czy minimalnym kursie. Pełna swoboda dla gracza.

Ostatnim z trzech bonusów na start od Fortuny, jest freebet 20 PLNDarmowy zakład bez pierwszej wpłaty własnej, realizowany jest w formie 2800 punktów FKP dostępnych na koncie gracza, które można przeznaczyć na zakład o stawce 20 PLN. Dzięki kod promocyjny Fortuna ten bonus jest niezależny od dwóch pozostałych i nie jest liczony w ramach pierwszego zakładu bez ryzyka. Na freebet 20 PLN nie ma żadnych warunków co do zdarzeń czy kursów na kuponie. 

Fortuna kod promocyjny – rejestracja u legalnego bukmachera

Aby skorzystać z trzech wyjątkowo atrakcyjnych bonusów, oferujących dodatki nawet do 2230 PLN, należy dokonać rejestracji w Zakładach Bukmacherskich Fortuna wraz z kodem promocyjnym Fortuna. Należy tego dokonać na stronie eFortuna.pl. Podczas rejestracji, nowy gracz będzie zobowiązany do podania następujących danych (zgodnych z prawdą) – pseudonim, hasło, adres e-mail, kod PIN, imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL. W pierwszej części formularza znajdzie się także miejsce na kod promocyjny Fortuna. To właśnie tam wpisujemy specjalny kod promocyjny, który pozwoli nam skorzystać z bonusowej oferty nawet do 2330 PLN na start.

W dalszej części rejestracji należy otworzyć link potwierdzający, wysłany na podany e-mail i uzupełnić kolejną porcję danych. Numer konta bankowego, dane adresowe, numer dowodu osobistego oraz przesłać skan lub zdjęcie naszego dowodu osobistego – jest to konieczne do weryfikacji gracza, która musi zostać dokonana w myśl przepisach ustawy o grach hazardowych. Tylko osoby pełnoletnie mogą skorzystać z oferty bukmachera i kodu promocyjnego Fortuna. Weryfikacja konta przez bukmachera pozwoli uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu i możliwości dokonywania wpłat oraz wypłat.