Kompleksowe usługi celno – transportowe

Logistykę towarów najlepiej powierzyć profesjonalistom, którzy zajmą się formalnościami, organizacją i szeregiem czynności związanych ze sprawnym zrealizowaniem usługi. Godna polecenia jest firma Agroland Cargo, która ma duże doświadczenie w branży, działa na rynku od wielu lat. Stosuje innowacyjne rozwiązania, realizuje transport międzynarodowy, oferuje szereg usług dodatkowych.

W przypadku logistyki warto postawić na profesjonalistów

W Agroland Cargo realizowany jest międzynarodowy transport drogowy, klienci mogą liczyć na szybkie i elastyczne dostawy, co pozwala na zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku. Usługi są szyte na miarę wymogów klientów, z gwarancją terminowości. Można zlecić przewiezienie różnego typu ładunków, czyli całopojazdowych, częściowych, drobnicowych. Firma zajmuje się także obsługą celną, dzięki czemu wszystkie odprawy przebiegają sprawnie i bezproblemowo.

Możliwe jest także, aby skład celny nie był zaangażowany w operację, co przekłada się na sporą oszczędność czasu. Klient może liczyć również na wcześniejsze powiadomienie o wytypowaniu przesyłki do kontroli i jej priorytetowe traktowanie. Firma świadczy również usługi ubezpieczeniowe, dzięki czemu możliwe staje się zawarcie korzystnej polisy, bez której niemożliwe byłoby otrzymanie odszkodowania za pełną wartość towaru w razie jego uszkodzenia lub zaginięcia w transporcie.

Co znajduje się w ofercie firmy Agroland Cargo?

Usługi transportu są świadczone przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, która doskonale zna jego specyfikę. Są one realizowane w systemie door to door, a zakres działania obejmuje różne kraje na całym świecie. Dostępny jest także transport kolejowy przy zastosowaniu rozmaitych wagonów i kontenerów. Można również liczyć na obsługiwanie transportu koleją transsyberyjską, zgodnie z potrzebami klienta. W ofercie znajduje się także magazyn czasowego składowania, do przechowywania rozmaitych towarów celnych i niecelnych w różnych lokalizacjach.

Można skorzystać z rozmaitych usług magazynowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Jest to świetne rozwiązanie dla każdej firmy, która bierze udział w wymianie handlowej, chce zoptymalizować ponoszone koszty logistyczne. Przedsiębiorstwo Agroland Cargo ma na swoim koncie szereg nagród i wyróżnień, wśród których znajdują się między innymi: Diamenty Forbesa, Gazela Biznesu 2013, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Podsumowanie

Podsumowując, warto skorzystać z kompleksowych usług przedsiębiorstwa Agroland Cargo ze względu na przyspieszenie czasu realizacji transportu, zwiększenie dostępności transportu i efektywności zarządzania środkami finansowymi. Ładunki zostaną właściwie zabezpieczone i bezpiecznie przetransportowane do wskazanego miejsca w ustalonym terminie. Klienci mogą liczyć na uzyskanie fachowej pomocy na każdym etapie współpracy, wybranie najkorzystniejszego dla nich rozwiązania pod względem kosztów i czasu. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie https://www.agroland.pl.