Niezwykła czarnomorska perła Ukrainy

Ukraina jest pięknym krajem, któremu powinno poświęcać się więcej czasu i uwagi. Wielu Polaków nie miało okazji być jeszcze ani razu na terenach tego państwa. Ukraina i Polską są połączone ze sobą wspólną i bogatą historią. Miasta takie jak: Kijów, Lwów czy Kamieniec Podolski są zapisane na kartach ukraińsko – polskiej historii. Wielu Polaków nie zna więcej ukraińskich miast. Natomiast zdecydowanie wartym poznania jest niezwykłe miasto Odessa, położone nad Morzem Czarnym.

Ukraina jest krajem, w szczególności dla Polaków do którego bardzo łatwo jest się dostać. Biuro podróży “Chortycia” posiada bogatą ofertę wyjazdów w osobliwe i malownicze zakątki Ukrainy. Firma organizuje wycieczki na ukraińskie ziemie od 1999 roku i ma duże doświadczenie w organizacji wyjazdów turystycznych w różne zakątki Europy. Prowadzi również długoletnią współpracę z rozmaitymi partnerami biznesowymi poza granicami Polski. Biuro specjalizuje się w szczególności wycieczkami na Ukrainę. Oferty biura są dostępne na stronie internetowej https://www.kresy.com/osw,wycieczki-do-odessy—6-4-dni,31.

Odessa jest niezwykle urokliwym miastem i uznawane jest za przepiękny czarnomorski port. W 2009 roku zabytkowe centrum miasta zostało wpisane na ukraińską listę informacyjną UNESCO. Miasto jest idealnym miejscem na zwiedzanie oraz relaks. Biuro podróż “Chortycia” organizuje różnego rodzaju wycieczki do Odessy. Dzięki nowemu połączeniu kolejowemu Przemyśl – Odessa w ofercie biura pojawiło się znacznie więcej wyjazdów do osobliwej Odessy. Najpopularniejsze wycieczki do Odessy, to wyjazdy trwające 6 dni. W pociągu udostępnione są wagony sypialniane, które umożliwiają komfortowy przejazd uczestnikom wycieczki. Na miejscu, uczestników czeka zwiedzanie samej Odessy, twierdzy Akermańskiej, “domu o jednej ścianie”, czy odeskich katakumb. Poza tym, odpoczynek na plaży, kąpiel w Morzu Czarnym oraz degustacja lokalnych ukraińskich win z Shabo. Minimalna ilość uczestników to 30 osób.

Odessa Morze Czarne

Poza wycieczkami, biuro podróży organizuje rozmaite wczasy nad Morzem Czarnym w Odessie. Biuro dysponuje różnymi ofertami hoteli, w odmiennych cenach, według wymagań i oczekiwań klientów. Wczasy w Odessie są świetnym pomysłem na spędzenie spokojnego urlopu, nad samym Morzem Czarnym! Poza odpoczynkiem na plaży, dla wszystkich miłośników zwiedzania, Odessa, jako miasto z historycznymi korzeniami, zapewnia niezapomniane przygody! Podczas wakacji warto odwiedzić deptak miasta, który jest najbardziej reprezentatywnym miejscem w całej Ukrainie. Poza zabytkami, Odessa jest niezwykle imprezowym miastem. Każdy wczasowicz zdecydowanie, znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie!