Niezwykłe momenty i wspomnienia… Światłem Pisane – czyli dekoracje, które na długo zapadają w pamięć

Wesele to uroczystość jedyna w swoim rodzaju. Czasem przygotowania do niej trwają latami. Narzeczeni chcą, aby ich wesele było idealne w każdym calu. Musi więc odbyć się w pięknym miejscu, otoczeniu, w towarzystwie wszystkich najbliższych i ważnych dla nich osób. Nie bez znaczenia są też kreacje: Panny Młodej, która chce w tym dniu wyglądać i czuć się wyjątkowo, Pana Młodego, ich rodziców, ale też druhen i drużbów. Co jeszcze musi być perfekcyjne? Oczywiście sala weselna. W zależności od gustu przyszłej Pary Młodej może być udekorowana w stylu glamour, rustykalnym czy retro. Niezależnie od tego, jaki styl się wybierze, nie można zapominać o tak ważnym elemencie wystroju jak oświetlenie. I nie mówimy tylko o wiszących żyrandolach i tradycyjnych lampach. Chodzi o jedyną w swoim rodzaju dekorację, która potrafi odmienić każde wnętrze, czyli napisy led. Ich wynajmem zajmuje się między innymi firma Światłem Pisane.

Światłem Pisane  – napisy ledowe na wesele

W produkowaniu oraz wynajmie napisów led firma Światłem Pisane ma już spore doświadczenie – ich napisy rozświetliły setki imprez. Warto zwrócić uwagę na to, że napisy wykonywane w technologii led są wytrzymałe, łatwe w transporcie, a ich konstrukcja estetyczna. Z powodzeniem zastąpiły neony, które są technologią starszą i mniej bezpieczną. Neony szczyt swojej sławy przeżywały w latach 60 i 70 XX wieku, kiedy stosowano je na potęgę w przemyśle reklamowym. Obecnie się z nich rezygnuje na rzecz napisów led, ponieważ neony wiążą się z ryzykiem stłuczenia, do ich produkcji jest używana szkodliwa rtęć, a poza tym nie dają możliwości zmiany intensywności światła.

Napisy ledowe przewyższają neony pod wieloma względami. Zacznijmy od estetyki. Można zaprojektować praktycznie każdy wzór i napis. Co więcej, napis ledowy można ściemniać lub zwiększać natężenie światła. Poza tym są lekkie (nie nastręczają problemów podczas transportu), wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, a także na warunki atmosferyczne. Kolejna zaleta, jaką mają napisy ledowe to energooszczędność i bezpieczeństwo użytkowania. Niewątpliwie na plus działa także możliwość wynajęcia napisów ledowych np. u takich firm jak Światłem Pisane.

Jak wynająć napis na swoje wesele? To dziecinnie proste. Wystarczy na stronie firmy wypełnić formularz rezerwacyjny, w którym podać należy podać swoje dane, telefon kontaktowy, datę uroczystości, na którą chce się wynająć napis, a następnie wybrać wzór, który najbardziej się nam podoba. Teraz wystarczy poczekać na potwierdzenie rezerwacji i zapłacić!

Dlaczego warto wybrać napis ledowy na swoje wesele?

Wiecie już, czym są napisy ledowe i jak można je wynająć. Być może zastanawiacie się, po co w ogóle to robić. Już spieszymy z odpowiedzią! Tak jak wspomnieliśmy na początku artykułu, wesele to wyjątkowa uroczystość. Dlatego wymaga też wyjątkowych dekoracji. A nic tak dobrze jak oświetlenie nie buduje nastroju, przyciąga wzroku gości i podkreśla ciepłej atmosfery, która jest przecież napędzana miłością dwojga ludzi.

Każdy z napisów led, jakie znajdziecie np. na stronie Światłem Pisane, to jednocześnie prosty, ale silnie związany z uczuciem przekaz, który wywoła uśmiech na twarzy zaproszonych gości. Poza tym napisy ledowe to też element sali weselnej, który świetnie sprawdzi się jako tło do zdjęć. Takie fotografie będą każdemu przypominać udaną zabawę i będą stanowić wyjątkową pamiątkę.

Ledowe, białe światło wybranego napisu stworzy niepowtarzalny klimat podczas wesela. Napis będzie też niekonwencjonalną, ale elegancką ozdobą z klasą, która świetnie wkomponuje się w styl rustykalny, boho czy retro. Warto zauważyć, że napisy są proste w instalacji, a jednocześnie dają efekt „wow”.

Jak rozświetlić swoje wesele? Napisami led od Światłem Pisane!

Jeszcze nie czujecie się wystarczająco zainspirowani, żeby wynająć na swoje wesele świetlne dekoracje? Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia z innych stylowych uroczystości (np. na Instagramie lub Pintereście). Jesteśmy pewni, że zauważycie jedną rzecz, która łączy je wszystkie. To napisy ledowe, które na zdjęciach wychodzą tak samo pięknie i oryginalnie, jak wyglądają na żywo.