Ochrona przed wiatrem, ale też przed owadami

Cechą stolarki okiennej, na którą zwracamy uwagę przy wybieraniu okien do domu jest fakt, w jaki sposób jej poszczególne elementy wpływają na estetykę budynku. Przyglądamy się ramom okiennym, właściwie dopasowanym listewkom przyszybowym oraz klamkom.

Niemałe znaczenie mają również elementy ryglujące – jest wiele szczegółów, które składają się na wysoką jakość okien. Główną cechą nowoczesnej stolarki okiennej jest jednak jej kompleksowa budowa. Obecnie mamy możliwość nałożenia na okno wykonane z drewna lub PCV specjalnej, aluminiowej nakładki zewnętrzni, która gwarantuje zwiększoną odporność na warunki atmosferyczne, zapewnia niższe straty cieplne, większą stabilność i bardziej nowoczesny wygląd okna. Możemy również wybrać okna aluminiowe, które są świetnie sprawdzą się przy dużych przeszkleniach. Niezależnie od materiału, z którego wykonane są okna, jedno jest pewne – wszystkie powinny zapewniać ciepło i bezpieczeństwo.

Praktyczne i estetyczne okna aluminiowe, które ukształtują Twój dom

Dzięki nowoczesnemu wystrojowi, eleganckim, czystym liniom i wyjątkowej klasie termicznej, smukłe okna aluminiowe Fintecnic nie tylko zapewnią wnętrzom fenomenalne nasłonecznienie, ale także zapewnią Ci wyjątkową jakość, wydajność i oszałamiającą estetykę, która uzupełni i poprawi walory estetyczne budynku.

Wszystkie okna aluminiowe Fintecnic zostały wyprodukowane w najwyższym możliwym standardzie i są dostępne w szerokiej gamie niestandardowych stylów, wzorów i kolorów z palety RAL.

W ostatnich latach popularność okien aluminiowych wzrosła z wielu różnych powodów. Stolarka okienna z aluminium spełnia wszystkie wskaźniki efektywności energetycznej, jest łatwa w utrzymaniu, bardzo trwała i przystępna cenowo. Zapewnia też wyjątkową elastyczność w zakresie projektowania i wykończenia. Żywotność okien aluminiowych wynosi nawet do 45 lat, co czyni je dobrą inwestycją na przyszłość. Stwórz efektowne przeszklenia w swoim nowoczesnym domu lub biurze z oknami aluminiowymi Fintecnic! 

Czym wyróżniają się drewniane okna Fintecnic?

Dodaj charakter i piękno naturalnego drewna do swojego domu dzięki oknom z podwójnymi lub potrójnymi szybami. Okna drewniane na fintecnic.pl są wykonane z połączenia przemyślanego designu, umiejętności stolarskich i nowoczesnej technologii. Wyposażone w bezpieczne, wielopunktowe systemy ryglujące i dostępne w różnych wykończeniach, okna drewniane Fintecnic są więc równie bezpieczne, co stylowe. Przykładowo, model IV68 został wykonany ze starannie wyselekcjonowanego drewna klejonego trójwarstwowo, a następnie poddany starannej obróbce technologicznej. Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej i wzorniczej każdy znajdzie wariant idealny dla swoich potrzeb. Dodatkowo, okna drewniane na Fintecnic zapewniają niski poziom przenikalności ciepła i wysoki poziom izolacji akustycznej oraz spełniają restrykcyjne standardy europejskie.

Ochrona pod każdym względem, czyli moskitiera ramkowa przeciw owadom

W letnie dni oprócz wpuszczenia do pomieszczeń świeżego powietrza, możemy też przypadkiem zyskać nieproszonych gości – owady. Istnieje na szczęście kilka sposobów, aby odciąć im drogę dostępu! Na stronie fintecnic.pl znajdziemy duży wybór moskitier: moskitiery ramkowe, drzwiowe, rolowane, przesuwane czy plisowane. Profil ramy moskitier ramkowych wykonany jest z mocnego ekstrudowanego kształtownika aluminiowego o nowoczesnym kształcie, pokrytego lakierem proszkowym. W łatwy i bezinwazyjny sposób zamontujesz je na swoje okna i pozbędziesz się problemu nachalnych insektów!

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Fintecnic, w której znajdziemy jeszcze m.in. drzwi, bramy garażowe i inne akcesoria stolarki okiennej.