Odkryj magiczne miejsce na mapie Krakowa! – Hotel na krakowskim Kazimierzu

Kraków jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast w naszym kraju. Liczne zabytki, muzea i niezwykła atmosfera – wszystko to sprawia, że wiele osób decyduje się na spędzenie wolnego czasu na zwiedzaniu jego urokliwych zakątków. Popularność grodu Kraka wśród podróżników wynika też z jego rozbudowanej bazy noclegowej. Osoby, odwiedzające stolicę Małopolski, mogą wybierać wśród ofert licznych hoteli, pensjonatów czy apartamentów do wynajęcia. My przybliżymy jeden z ciekawszych obiektów na turystycznej mapie Krakowa – Hotel Estera, zlokalizowany na Kazimierzu.

Dlaczego warto wybrać Hotel Estera?

Jednym z najważniejszych czynników, decydujących o wyborze hotelu, jest jego położenie. Warto wobec tego podkreślić, że Hotel Estera: https://hotelestera.pl, mieszczący się przy ul. Estery 6 w Krakowie (Tel: 12 354 37 77), zlokalizowany jest w samym sercu Kazimierza. Z łatwością można dotrzeć z niego pieszo zarówno do najważniejszych atrakcji tej dzielnicy, jak i na krakowskie Stare Miasto. Zaletą hotelu jest również niezwykłe połączenie klimatu dawnych czasów z całkowicie współczesnym wyposażeniem, gwarantującym gościom dostęp do wszelkich udogodnień, oferowanych przez XXI wiek.

Nocleg Kraków Kazimierz

Co można zjeść w restauracji Hotelu Estera?

Zwiedzanie krakowskiego Kazimierza warto połączyć z zapoznaniem się z kuchnią jego dawnych mieszkańców. Okazję ku temu daje zlokalizowana w Hotelu Estera restauracja https://hotelestera.pl/restauracja/esterante, która oferuje najwyższej jakości dania kuchni polskiej i żydowskiej, z elementami kuchni fusion. Lokal zachwyca nie tylko maestrią serwowanych potraw, lecz również niezwykłym klimatem. Co ważne, czynny jest już od wczesnych godzin rannych, dzięki czemu goście hotelu mogą spożyć śniadanie jeszcze przed udaniem się na zwiedzanie miasta. W restauracji zjemy  oczywiście również inne posiłki, a bogata oferta potraw i napojów pozwoli nam komfortowo spędzić czas w tym klimatycznym miejscu.

Czy warto urządzić przyjęcie w Hotelu Estera?

Ciekawą opcją jest również organizacja w Hotelu Estera przyjęcia. Okazji ku temu może być wiele: od urodzin, przez rocznice, na chrzcinach kończąc. Niezwykłe wnętrza tutejszej restauracji, w połączeniu z wysokimi umiejętnościami personelu, tworzą idealne warunki do świętowania. Hotel oddaje również do dyspozycji gości miejsca o różnym charakterze (wśród nich znajdziemy na przykład salę lustrzaną oraz klimatyczny ogród), które opisane zostały na stronie: https://hotelestera.pl/przyjecia-okolicznosciowe, co sprawia, że imprezy, organizowane przez Hotel Estera, na długo zapadają w pamięć.

Czy w Hotelu Estera warto urządzić spotkanie biznesowe?

Hotel Estera to również znakomite miejsce na branżowe lub firmowe spotkanie. Świetnie wyposażona sala konferencyjna jest bowiem niewątpliwym atutem tego obiektu. Niezwykła atmosfera i kameralne wnętrze, które zobaczyć można na stronie: https://hotelestera.pl/sala-konferencyjna, gwarantują niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom spotkania. Rozbudowana oferta Hotelu Estera pozwala również łączyć konferencje i szkolenia z uroczystymi obiadami, dającymi uczestnikom możliwość bliższego poznania się i integracji.