Oryginalne pomysły na gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe są rozwiązaniem chętnie stosowanym przez firmy z różnych branż. Pozwalają one przede wszystkim nawiązać bardziej bezpośrednie relacje z potencjalnymi klientami i sprzyjają budowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Dowiedz się, jakie są ciekawe rodzaje gadżetów, i jakie są ich najważniejsze zalety oraz możliwe zastosowania.

Gadżety reklamowe to różnego rodzaju przedmioty, na których umieszcza się logo lub inny symbol związany z działalnością danego przedsiębiorstwa. Wiele firm korzysta z typowych rozwiązań – takich, jak: plastikowe długopisy, kubki oraz smycze na klucze. Gadżety tego rodzaju, choć z pewnością pomocne, nie zaskoczą zbytnio potencjalnych klientów. Dobrym pomysłem jest zatem wyjście poza schematy – oryginalny gadżet może wpłynąć bardzo pozytywnie na sposób postrzegania danej firmy. Oto kilka inspiracji w tym zakresie.

Torby bawełniane z nadrukiem

Torba bawełniana doskonale sprawdzi się jako nośnik reklamy. Można na niej umieścić symbol kojarzący się z daną firmą – logo lub grafikę. Nadruki wykonuje się za pomocą różnych metod – stosuje się sitodruk lub sublimację. Torby bawełniane mogą być w pełni dostosowane do preferencji i oczekiwań zamawiających je firm.

Potencjalni klienci przedsiębiorstwa, którzy otrzymają torby, z pewnością docenią ich zalety praktyczne. Tego typu artykuły sprawdzą się podczas zakupów lub ważnych spotkań. Nie bez znaczenia jest aspekt estetyczny: niebanalna torba z logo firmy może stać się atrakcyjnym dodatkiem do garderoby, który pozwoli wyróżnić się z tłumu.

“Bardzo ważnym atutem toreb bawełnianych jest ich ekologiczny charakter. Dzięki wykorzystaniu tego typu gadżetów przedsiębiorcy mogą pokazać, że troszczą się o środowisko” – dodaje pracownik firmy WIB, oferującej, między innymi, gadżety reklamowe.

Poduszki

Bardzo ciekawym rodzajem gadżetów są także poduszki z nadrukiem. Mogą być one zadrukowane w całości lub jedynie częściowo. Umieszcza się na nich logo firmy, napis lub grafikę, a czasem fotografię. Zamawiając poduszki z nadrukiem, możesz wybrać najbardziej odpowiadający Ci kolor i kształt, a także rodzaj materiału, jaki ma być użyty do jej wykonania.

Poduszki mogą pełnić różne funkcje. Służą nie tylko do spania i relaksu. Sprawdzą się jako element dekoracyjny we wnętrzu. Mogą być także niebanalnym prezentem.

Chusty z nadrukiem

Innym rodzajem gadżetów firmowych z nadrukiem są chusty. Stanowią one się nakrycie twarzy i głowy, zapewniając ochronę przed wiatrem i zimnem. Z powodzeniem można wykorzystać je podczas różnego rodzaju wydarzeń sportowych, a także wycieczek. Chusty z nadrukiem mają także walor estetyczny i są niebanalnym dodatkiem do odzieży.

Gadżety reklamowe na zamówienie

Jeśli zależy Ci na oryginalnych gadżetach, warto skorzystać z usług firm, które wykonują je na zamówienie. Artykuły produkowane są w oparciu o projekt klienta i konkretne potrzeby danego przedsiębiorstwa. Wykorzystuje się różnorodne materiały. Do najpopularniejszych należą: dzianiny, tkaniny oraz filc.