Polecana szkoła językowa w Zamościu

Znajomość języków obcych to jedna z najbardziej przydatnych umiejętności we współczesnym świecie. Zdolność porozumiewania się przynajmniej w dwóch językach otwiera przed nami wiele możliwości i pozwala rozwijać się oraz osiągać sukcesy w życiu zawodowym i szkolnym. Niestety samodzielna nauka języka nie zawsze pozwala na uzyskanie oczekiwanych efektów, a po pewnym czasie staje się po prostu nudna. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór doświadczonej szkoły językowej oferującej naukę języka obcego na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu najlepszych technik nauczania. W Zamościu miejscem takim będzie Szkoła Języków Obcych Bacalarus.

Bacalarus – wieloletnie doświadczenie w nauce języków

Szkoła Językowa Bacalarus mieszcząca się w Zamościu powstała już w 1996 roku z inicjatywy Gabrieli i Mariana Manastyrskich. Początkowo siedziba szkoły mieściła się w jednym pokoju prywatnego mieszkania założycieli, jednak wraz z coraz większą popularnością i poszerzaniem oferty, szkołę Bacalarus przeniesiono do obecnej siedziby przy ul. Jutrzenki.

kurs języka hiszpańskiego zamość

Obecnie szkoła językowa Bacalarus w Zamościu jest jedną z największych szkół w tym mieście, w której możliwa jest nauka języka francuskiego i hiszpańskiego, nauka angielskiego, niemieckiego czy rosyjskiego. Dzięki rozbudowanej ofercie miejsce znajdą tu zarówno uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i średnich, jak i osoby dorosłe, które chcą rozpocząć przygodę z językiem obcym lub rozwinąć swoje umiejętności językowe. W szkole pracuje prawie 50 lektorów, wśród których znajdziemy absolwentów filologii, jak i native speakerów z całego świata. Wszyscy nauczyciele podchodzą do swojej pracy z ogromną pasją, a dzięki gruntownemu przygotowaniu językowemu i umiejętności przekazywania swojej wiedzy potrafią sprawić, że nauka języka będzie nie tylko obowiązkiem, a ciekawą przygodą i czystą przyjemnością. Warto również wspomnieć, że Szkoła Języków Obcych Bacalarus umożliwia również przygotowanie oraz zdanie jednego z najbardziej cenionych certyfikatów znajomości języka angielskiego, czyli Cambridge English. A wszystko to w atmosferze wsparcia i językowego odkrywania świata, przy wsparciu nowoczesnego wyposażenia i najnowszych rozwiązań technologicznych.

Bacalarus – nauka przez zabawę i odkrywanie świata

Szkoła Języków Obcych Bacalarus to nie tylko standardowe zajęcia prowadzone w salach lekcyjnych. Uczniom proponowane są także zajęcia letnie, wśród których znajdziemy kolonie językowe i obozy w Zamościu, które będą świetnym sposobem na przyswajanie wiedzy poza szkolną ławką. Półkolonie odbywają się w siedzibie Bacalarusa przy ul. Jutrzenki i dedykowane są dzieciom w wieku od 7 do 12 lat. W planie tegorocznych półkolonii znajdują się nie tylko atrakcyjne zajęcia z języka angielskiego połączone z całodniową zabawą tematyczną, ale i dwie całodniowe wycieczki. Półkolonie Bacalarusa to wyjątkowa okazja dla najmłodszych na przeżycie ciekawej przygody i aktywne spędzenie kilku wakacyjnych dni.

Z kolei obóz językowy w Muszynie Zdrój skierowany jest do uczniów w wieku od 8 do 16 lat, którzy chcą połączyć intensywną naukę języka angielskiego ze świetną zabawą w jednej z malowniczych miejscowości Beskidu Sądeckiego. W ofercie 10-dniowego obozu językowego znajdziemy 10 godzin zajęć językowych oraz kilka całodniowych wycieczek, między innymi do Zakopanego i słynnego Rabkolandu.