Polecane etui dla smartfonów marki Samsung

Współczesne smartfony marki Samsung bywają drogie, dlatego ich odpowiednie zabezpieczenie przed upadkami czy porysowaniem ma duże znaczenie. Wielu osobom zależy także na spersonalizowaniu wyglądu swojego telefonu. Wszystkie te funkcje łączą w sobie nowoczesne etui na smartfony. Które modele podobnych produktów sprawdzą się najlepiej na sprzętach marki Samsung?

Różne modele smartfonów a etui 

Najważniejszym kryterium podczas wyboru idealnego etui do smartfona jest dopasowanie go do budowy danego telefonu. Każde urządzenie różni się od innych zarówno pod względem wielkości, jak i rozmieszczenia poszczególnych przycisków czy aparatów. Z tego powodu etui musi być dokładnie dostosowane do konstrukcji posiadanego sprzętu. Producenci zawsze opisują case’y modelami telefonów, z myślą o których zostały stworzone. Dzięki temu można z łatwością dopasować odpowiedni wariant do swojego urządzenia.

– “Niewłaściwie dopasowane etui utrudnia normalne korzystanie ze smartfona. Niektóre telefony mają dokładnie takie same wymiary, ale różnią się od siebie np. rozmieszczeniem aparatu tylnego. Z tego powodu niewłaściwie dopasowany case być może nie spadnie z urządzenia, ale prawdopodobnie zasłoni kamerę. Ważne jest więc wybieranie produktów stworzonych z myślą o danym modelu telefonu” – tłumaczy specjalista ze sklepu Nasmartfona.pl oferującego różne warianty etui do smartfonów Samsung.

Najpopularniejsze etui na smartfony Samsung 

Niektóre etui na smartfony Samsung cieszą się znacznie większą popularnością niż inne. Klasykiem są produkty jednolite, wykonane z silikonu w jednym z wielu kolorów. Takie modele trafiają w gusta osób w każdym wieku, niezależnie od płci. Jeśli lubisz minimalistyczne, eleganckie rozwiązania, z pewnością zainteresują Cię także etui skórzane. Najczęściej występują one w wersji składanej, czyli takiej, która zabezpiecza zarówno tył, jak i przód smartfona.

Dobrym wyborem są również modele wzmocnione z dodatkiem poliwęglanu. Takie produkty są wyjątkowo odporne na uderzenia, dlatego chronią sprzęt przed zniszczeniem podczas upadków. Pancerne case’y sprawdzają się doskonale w przypadku użytkowników Samsungów, którzy często upuszczają swoje urządzenia.

Popularne są także etui z nadrukami. Najczęściej są to uniwersalne wzory, czyli mandale, kwiaty czy geometryczne kształty. Na niektórych produktach zobaczyć możne jednak znacznie bardziej wymyślne motywy. Ciekawą propozycją są też warianty lustrzane. Takie etui występują nie tylko w klasycznej, srebrnej wersji, lecz także opcjach niebieskich, złotych czy nawet fioletowych.