Restauracja Mikado – dlaczego warto tam zjeść?

Decydując się na wyjazd do Kołobrzegu, mamy w głowie wiele myśli dotyczących tego, co będziemy robić. Kołobrzeg to piękne miasto położone nad morzem, w którym jest wiele atrakcji, a przede wszystkim możliwość wykąpania się w Morzu Bałtyckim. Udając się na wypoczynek, zapewne nie raz będziemy chcieli udać się do restauracji, by zjeść pyszny posiłek. Jest pewne miejsce, które wręcz należy odwiedzić – restauracja Mikado. Dlaczego akurat ta restauracja będzie tą idealną? Sprawdziliśmy to i zachęcamy do tego, żeby przeczytać nasz artykuł.

Restauracja Mikado – wyjątkowy klimat

Chcąc wyskoczyć podczas swojego pobytu w Kołobrzegu, należy wziąć pod uwagę, że miejsce powinno charakteryzować się dobrym położeniem oraz wystrojem jednoznacznie kojarzącym się z polskim morzem. Taką restauracją jest właśnie Mikado, która doskonale wpisuje się w nadmorski klimat. Położenie przy Bulwarze Jana Szymańskiego, nieopodal kołobrzeskiego mola dodaje magii temu miejscu i sprawia, że klienci czują się w Mikado jak u siebie

Spożywanie posiłków z możliwością widoku na morze od latarni morskiej jest czymś, czego nie da się szybko wymazać z pamięci. Takie widoki przez cały rok sprawiają, że można poczuć się wyjątkowo. Nie dość, że nasze polskie morze jest piękne, to w dodatku możliwość jedzenia pysznych potraw tylko zachęca do tego, aby odwiedzić restaurację Mikado. Restauracja z widokiem na morze jest miejscem, do którego przyjście z najbliższymi osobami sprawi, że spędzi się cudowny czas, który wraz z przyjaznym klimatem zostanie na zawsze we wspomnieniach.

Profesjonalna obsługa? W Mikado to obowiązek

Udając się do jakiejkolwiek restauracji, oczekujemy tego, że będziemy obsłużeni wręcz po królewsku. Profesjonalna obsługa w postaci kelnerów zapewnia gościom swobodne spędzanie czasu. Ponadto kelnerzy posiadają ogromną wiedzę dotyczącą funkcjonowania restauracji Mikado, jak również starają się w pełni rozpoznać potrzeby klientów i zapewnić im wszystko to, czego potrzebują.

Ponadto restauracja Mikado dysponuje wykwalifikowaną kadrą kucharzy, dzięki czemu każde danie jest tworzone nie tylko z serca, ale również według starannie przygotowanych przepisów. Restauracja Kołobrzeg z widokiem na morze jaką jest Mikado, na pierwszym miejscu zawsze stawia profesjonalizm i podarowanie klientowi poczucie bezpieczeństwa oraz swobody.

Pyszne posiłki? W restauracji Mikado zawsze można zjeść ze smakiem

Pobyt w Kołobrzegu powinien kojarzyć się z tylko i wyłącznie przyjemnymi rzeczami. Będąc nad Bałtykiem, wręcz grzechem jest nie spróbować pysznej ryby, którą dysponuje restauracja z widokiem na morze. Menu zostało stworzone w taki sposób, aby w pełni spełniało oczekiwania klientów, a zarazem dania były pyszne i smaczne.

W ofercie restauracji można znaleźć dania na bazie ryb i owoców, które są dostarczane przez najlepszych dostawców i dzięki temu klient ma pewność, że każda ryba trafiająca do lokalu jest świeża i jej spożycie będzie przeżyciem dla kubków smakowych. Czy to zapiekane, smażone czy też ryby w postaci zup, jak również dania rybne – wszystko to jest na najwyższym poziomie. Aby się o tym przekonać, warto odwiedzić tak wspaniale położone miejsce.