Sklep internetowy na miarę Twoich potrzeb – „Kornelia” Salon Firan

Zakupy online są obecnie najwygodniejszą formą nabywania przeróżnych produktów, a nawet usług. Wpływa na to choćby oszczędność cennego czasu i komfortowa możliwość przebierania
w produktach umieszczonych w przejrzystym wykazie, a w dodatku siedząc we własnym domowym zaciszu.

Sklep internetowy twojefirany.pl – przejrzysta oferta, klarowne i proste zasady zakupów

Sklep internetowy Salonu Firan „Kornelia” jest wyjątkowo przyjazny dla Klientów. Posiada jasno sprecyzowane kategorie, ich podziały i strukturę, a także korzysta z automatycznej obsługi płatności. Dodatkowo zachęca elegancka i dość minimalistyczna estetyka strony, zachowana na najwyższym poziomie. Wszystko to wpływa na komfort i bezpieczeństwo internetowych zakupów. Zobacz i przekonaj się jak sprawne i przyjemne mogą być zakupy w sieci.

Twojefirany.pl posiada klarowny podział na kategorie: produkty, pracownia, promocje, outlet oraz kontakt. W tej samej linii znajdziemy odniesienie do informacji o firmie i inspiracjach oraz praktyczną wyszukiwarkę produktów.

„Kornelia” Salon Firan – produkty

By jeszcze bardziej ułatwić zakupy, skategoryzowano „Produkty” ze względu na pomieszczenia, do których przeznaczone są konkretne produkty lub ich grupy. Tak oto w „Salonie”  znajduje się dodatkowy podział na: dywaniki, lampiony, świeczniki, świece, figurki dekoracyjne, osłonki, kompozycje kwiatowe, poszewki, poduszki, zasłony, laufry, obrusy, podkładki, wazony, zegary, patery dekoracyjne, lampy stojące, lampy wiszące, ceramika dekoracyjna. W „Kuchni” znajdziemy: patery, podkładki, ręczniki i półmiski. „Łazienka” zawiera odniesienia do ręczników, a „Sypialnia” do poszewek, poduszek, koców, pościeli, prześcieradeł, świec, szkatułek, ceramiki dekoracyjnej oraz do narzut. Innymi, posiadającymi wewnętrzne podziały kategoriami są „Meble”, kategoria „Dla dzieci”,  „Okazjonalne”, „Dekoracje”, „Zasłony i Firany”, „Oświetlenie” oraz „Rolety, karnisze” i  „Nowości”.

W tak przejrzyście rozmieszczonych odnośnikach nie da się pogubić, a czas poświęcony na znalezienie wyszukiwanej grupy przedmiotów zostaje skrócony do minimum.

„Kornelia” Salon Firan – blog

Na łamach bloga, prowadzonego przez „Kornelię” Salon Firan, znajdują się artykuły na tematy związane z przedmiotem działań firmy. Dowiemy się z nich np. jak wybrać firany lub  zasłony do salonu, na taras lub balkon, jak wieszać firanki na żabkach, czy warto szyć firany na wymiar, jak prawidłowo – czyli skutecznie i bezpiecznie prać firany i wiele, wiele innych. Praktyczne porady zawarte w artykułach odpowiadają na najczęściej zadawane przez Klientów pytania, a ich baza na bieżąco się powiększa.

Salon Firan „Kornelia” – portale społecznościowe

By być jak najbliżej odbiorców „Kornelia” Salon Firan prowadzi z powodzeniem strony na najpopularniejszych portalach społecznościowych – Facebooku oraz na Instagramie. Można tam znaleźć mnóstwo inspiracji, zobaczyć propozycje modnych dekoracji, czy dowiedzieć się o najnowszych promocjach.

Akcje promocyjne na twojefirany.pl

Promocyjnych ofert w Salonie Firan „Kornelia” nie brakuje. Nie dość, że sklep posiada osobne kategorie z „Promocjami” oraz produktami „Outlet”, wręcza 10-procentowy rabat na pierwsze zakupy, to prowadzi jeszcze akcję promocyjną pod hasłem „Przedmiot tygodnia”, polegającą na obniżce ceny wybieranego raz w tygodniu, konkretnego produktu z oferty sklepu.

Wszystko, czego potrzebujesz do aranżacji wnętrz swojego domu znajdziesz na stronie Salonu Firan „Kornelia”.