Skutecznie schudnij za pomocą świetnej aplikacji

Wiele osób podejmowało liczne próby odchudzania, które zakończyły się niepowodzeniem. Prowadzi to do poczucia winy – kolejna porażka jest dowodem, że nasza wola nie jest wystarczająco silna, aby odnieść sukces.

 Jednak dietetycy i naukowcy są przekonani, że wina leży w restrykcyjnych dietach. Nierealne cele należy zastąpić lepiej zbilansowaną, indywidualnie dostosowaną dietą uzupełnioną wysiłkiem fizycznym. Twój telefon może pomóc w tym zadaniu, w szczególności w aplikacji Body Food Weight. Więcej informacji: https://infoportal.com.pl/

Jak skutecznie i zdrowo schudnąć

Obecnie obserwujemy narastający problem otyłości w społeczeństwie zachodnim. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) ponad 1 miliard ludzi na świecie ma wskaźnik BMI powyżej normy . Doświadczenie „bycia na diecie” staje się zatem doświadczeniem uniwersalnym, podzielanym przez wiele osób z różnych grup społecznych.

Niestety w zdecydowanej większości przypadków diety okazują się nieskuteczne. Nie są ściśle przestrzegane, nie są kontynuowane wystarczająco długo lub prowadzą do efektu jo-jo. Dlaczego?

Przede wszystkim bardzo łatwo jest zgubić się w potoku, który nas otacza, na temat zasad zdrowego życia, najskuteczniejszych „cudownych” diet lub nowych superżywności. Aby skutecznie schudnąć i poprawić nasze zdrowie, ciągle próbujemy nowych i modnych rozwiązań wellness. Więcej informacji: https://serwisinfo.com.pl/

Skoncentruj się na zdrowych nawykach

Tymczasem okazuje się, że stopniowe wprowadzanie niewielkich zmian w diecie i stylu życia zamiast skakania do głębokiej wody i wybierania diety kopenhaskiej, owocowo-warzywnej lub ketogenicznej przynosi znacznie lepsze wyniki. Dietetycy coraz częściej zwracają uwagę na znaczenie jakości spożywanego jedzenia, a nie jego kaloryczności.

Dlatego wzrasta codzienne spożycie warzyw i owoców, nieprzetworzonej kaszy, ryżu i innych produktów z grupy złożonych węglowodanów oraz porcji białka – w postaci roślin strączkowych lub białego mięsa lub ryb.

Aplikacja do śledzenia żywności  może stać się niezastąpionym pomocnikiem na drodze do lepszego nastroju i wymarzonej sylwetki. W aplikacji musisz jedynie podać informacje o swoim wzroście, wieku, aktualnej i docelowej wadze. Możesz także ustawić swoje preferencje dla różnych potraw lub grup potraw. Informacje te są wykorzystywane do tworzenia niestandardowego planu posiłków. Aplikacja do liczenia kalorii określa również docelowe dzienne spożycie makro- i mikroelementów. Zapewnia niezwykłe wsparcie w codziennych wyborach i pozwala dokładnie śledzić proces odchudzania.