Srebrne koła – kolczyki na wiele okazji

Srebrna biżuteria jest subtelnym dodatkiem do wielu stylizacji. Delikatnie podkreśla kobiece piękno, dodając mu blasku i niepowtarzalnego charakteru. Szczególnie dużą popularnością cieszą się srebrne kolczyki koła, które sprawdzą się jako dodatek na wiele okazji.

Srebrne kolczyki zawsze na czasie

Srebrne koła są kolczykami, które tak naprawdę nigdy nie wychodzą z mody ciesząc się mniejszym lub większym zainteresowaniem stylistów i producentów mody. Ich popularność wynika przede wszystkim z faktu, że są uniwersalne i można zaliczyć je do klasyki biżuterii. Dostępne są w różnych rozmiarach i wydają się być obowiązkowym „must have” każdej fashionistki.

Niewątpliwie zaletą srebrnych kolczyków w kształcie kół jest fakt, że dobrze komponują się zarówno z jeansami, jak i wieczorową suknią

i w każdej sytuacji zwracają uwagę oraz zachwycają delikatnie, podkreślając fryzurę, czy makijaż.

 Jak dobrać srebrne kolczyki?

Zasadniczo każda pani dobrze prezentuje się w srebrnych kolczykach koła. Jednak wybierając biżuterię tego typu, warto pamiętać o kilku zasadach.

  • Duże cienkie koła powinny wybierać młode dziewczyny – podkreślą one ich kobiecość i zwracają uwagę na niepowtarzalny styl
  • Starsze panie, oraz te, które nie lubią nadmiaru biżuterii, powinny sięgnąć po małe kółka, ich wybór jest tak duży, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie
  • Bardziej puszyste kobiety powinny sięgać po kółka o większej średnicy, gdyż cienkie małe kółka będą praktycznie niewidoczne, a zbyt duże optycznie poszerzą twarz. 

Wybierając kolczyki koła, warto również zwrócić uwagę na kształt twarzy, a także nosa. Najlepiej w dużych kołach prezentują się panie, które mają owalny kształt twarzy. Kolczyki takie optycznie wyszczuplają twarz. Natomiast u kobiet, których twarz przypomina trójkąt, najlepiej sprawdzą się małej kolczyki kółka. Dzięki drobnym detalom można zniwelować efekt wydłużonego podbródka. Do twarzy przypominającej kształtem twarz warto dobrać srebrne kolczyki przypominające nieco spłaszczoną elipsę – łagodzą one rysy twarzy i dodają jej delikatności.

 O czym jeszcze należy pamiętać, wybierając srebrne kolczyki?

Jakość ma znaczenie. Wprawdzie zakup srebrnych kolczyków nie musi zrujnować domowego budżetu, to jednak zbyt niska cena odzwierciedla jakość kruszcu. Warto wybierać więc towar dobrej jakości, który przez wiele lat niestarci nic ze swojego pierwotnego uroku.

Fankami srebrnych kolczyków kół są przede wszystkim młode dziewczyny, ale również nieco starsze panie docenią możliwości, które dają. Na rynku jest szeroki wybór srebrnych kolczyków – zarówno tych całkiem prostych, jak i ozdobionych kamieniami np. cyrkoniami.