Tabletki odtłuszczające Satrap

Tabletki odtłuszczające Satrap wykorzystywane są w regularnym oczyszczaniu ekspresu z tłuszczu zalegającego w jego układzie mechanicznym. Niestety im więcej tłuszczu tym ekspres gorzej pracuje. Można to dostrzec w sytuacji, kiedy z czasem produkcji kawy ekspres wykonuje mniej smaczną kawę. Może być to spowodowane właśnie zatłuszczeniem ekspresu – tabletki odtłuszczające Satrap są najlepszym rozwiązaniem tego problemu.

Tabletki odtłuszczające Satrap – szybkie i sprawne odtłuszczenie ekspresu

Tabletki odtłuszczające Satrap są bardzo wygodną metodą na oczyszczenie wnętrza ekspresu. Najważniejszy jest fakt, że nie trzeba otwierać jego wnętrza, aby dostać się do zabrudzonych części. Wystarczą tylko skondensowane tabletki odtłuszczające Satrap znajdujące się w wygodnej, skondensowanej formie. Daje to ogromną przewagę nad odtłuszczaczami w płynie. Nigdy nie wiadomo ile ich użyć, aby ekspres został prawidłowo wyczyszczony. Za duża ilość spowoduje intensywne pienienie się co może spowodować zostanie detergentu w wnętrzu ekspresu, który później dostanie się do produkowanych kaw. Zbyt mała ilość detergentu może słabo doczyścić ekspres prowadząc do konieczności powtarzania całego zabiegu.

Tabletki odtłuszczające Satrap mają perfekcyjnie wymierzoną ilość detergentu, która idealnie będzie pasować do uniwersalnych sytuacji. Zawsze dobrze wyczyści wnętrze ekspresu w jedyne kilkanaście minut! To bardzo dobry wynik. Producent mówi, że czyszczenie ekspresu powinno odbywać się co około 8 tygodni bądź 250 kaw. W przypadku intensywnego korzystania z ekspresu warto policzyć dzienną ilość kaw i wykonać odpowiedne działanie aby dopasować ilość tygodni co, które należy czyścić ekspres.

Tabletki odtłuszczające Satrap – idealny partner dla firmowych ekspresów

Firmowe ekspresy do kawy z reguły są bardzo mocno eksploatowane. W wyniku tego ich zatłuszczenie jest dość spore. Właśnie dlatego tabletki odtłuszczające Satrap powinny być przyjacielem ekspresów firmowych, które cały czas będą mogły pracować w komfortowych, czystych warunkach.