Tani pogrzeb Warszawa

Odejście bliskiej osoby zawsze wiąże się z ogromnym cierpieniem dla tych, którzy zostali i muszą mierzyć się ze stratą. Niestety nie można cofnąć czasu ani wskrzesić umarłego, dlatego pozostaje go godnie pożegnać. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie zorganizowania pogrzebu profesjonalistom, którzy zajmą się formalnościami i wszystkiego dopilnują. Rodzina będzie mogła pogrążyć się w żałobie i skupić na ceremonii pogrzebowej.

Tanie pogrzeby Warszawa zorganizowane przez profesjonalistów

Najbliższa rodzina najbardziej odczuwa stratę zmarłego, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy przy organizacji ostatniego pożegnania. Zakład pogrzebowy Warszawa prowadzony przez braci Jakubisiak to godny polecenia wybór, chociażby ze względu na kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży. Wykwalifikowani pracownicy domu pogrzebowego są do dyspozycji przez całą dobę, udzielają wsparcia i fachowego doradztwa na każdym etapie organizacji pochówku. Można mieć pewność, że wszystko przebiegnie bezproblemowo, uniknie się konieczności załatwiania skomplikowanych formalności. Do ustalenia jest wiele kwestii, które dotyczą między innymi wyboru trumny lub urny, uroczystości pogrzebowej, zasiłku.

Na szczęście nie trzeba zajmować się tym wszystkim we własnym zakresie, o czym zresztą trudno nawet myśleć, gdy rany po stracie ukochanej osoby są świeże i bardzo bolesne. Niektórzy pragną spełnić ostatnie życzenie zmarłego odnośnie tego, jak ma wyglądać jego pochówek. Warto wobec tego przekazać wszystkie wytyczne zakładowi pogrzebowemu, a zajmie się tym dla klienta, z dbałością o najmniejsze detale. W przypadku zakładu pogrzebowego Jakubisiak można liczyć na kompleksowe usługi, pełen profesjonalizm. Nie będzie trzeba zajmować się osobiście załatwianiem spraw związanych z pochówkiem. Firma zorganizuje pogrzeb zgodnie z potrzebami i preferencjami bliskich zmarłego, w oparciu o ustalony budżet.

Co obejmują usługi pogrzebowe i z jakimi kosztami wiąże się organizacja pochówku?

W przypadku domu pogrzebowego Jakubisiak można liczyć na ogromny wybór trumien i urn, które są w bardzo przystępnych cenach. W asortymencie znajdują się również rozmaite akcesoria pogrzebowe i kwiaty. Można przebierać w kompozycjach kwiatowych, czyli wieńcach, wiązankach. Oferta obejmuje tabliczki aluminiowe, różnego typu klepsydry, szarfy, odzież dla zmarłych i obrazki pamiątkowe. Tradycyjny pogrzeb może zostać zorganizowany już w cenie poniżej 3700 zł. Zawiera ona trumnę z wybiciem, krzyżami i antabami oraz tabliczkę na trumnę, nekrolog elektroniczny, obsługę pogrzebu, obrazki pamiątkowe na cmentarzu, doręczenie trumny do miejsca ostatniego pożegnania, transport ciała, załatwianie wszystkich formalności, przeczekanie uroczystości pogrzebowej.

Cena pogrzebu urnowego niewiele różni się od tradycyjnego, wpływa na nią przede wszystkim zakres świadczonych usług. Można za dodatkową opłatą otworzyć i zamknąć grób, skremować zmarłego lub przygotować go do chłodni/pochówku. Przedsiębiorstwo pogrzebowe Jakubisiak działa całodobowo, więc można liczyć na transport osób zmarłych o dowolnej porze dnia i w nocy. Szczegóły oferty dostępne są na stronie https://jakubisiak.eu/.