Toughbook CF 33 – laptop, który przetrwa wszystko

Nowe modele laptopów pojawiają się na rynku prawie codziennie. Producenci wyposażają je w rozwiązania oparte na najnowszych technologiach, które zwiększają komfort pracy i dają możliwość tworzenia cudów na komputerze. Jednak większość laptopów jest chroniona bardzo delikatną obudową i taki sprzęt jest zwykle odpowiedni tylko do użytku w pomieszczeniach i pomimo ich mobilności najlepiej jest, jeśli w ogóle ich nie przenosisz. Co jeśli potrzebujesz urządzenia, które jest w pełni mobilne, odporne na uszkodzenia mechaniczne i umożliwia wygodną pracę w różnych konfiguracjach?

Odpowiedź na to pytanie można znaleźć na stronie internetowej Panasonic w części dotyczącej rozwiązań dla biznesu. Seria Toughbook zawiera komputery do zadań specjalnych, które przetrwają nawet najtrudniejsze warunki. Te produkty można znaleźć w Panasonic. 

Warto również obejrzeć krótką animację przedstawiającą proces produkcji tego modelu i to, co zainspirowało inżynierów Panasonic do jego stworzenia.

Co odróżnia Toughbooka CF 33 od innych laptopów?

Ten komputer jest bardzo wytrzymałym urządzeniem chronionym przez mocną obudowę. Komputer składa się z dwóch części – klawiatury i odłączanego ekranu, który w razie potrzeby może służyć jako tablet. Duży ekran pozwala łatwo przeglądać wszystkie szczegóły bez konieczności ciągłego powiększania.

Kolejną zaletą tego laptopa jest to, że jest wyposażony w dwie baterie, które można wymienić bez konieczności przerywania korzystania z urządzenia – nie trzeba go wyłączać, aby wymienić baterię na w pełni naładowaną.
Ponadto główną zaletą tego modelu jest to, że producent zapewnia możliwość jego personalizacji. Na stronie wymieniono tylko standardowe parametry urządzenia, ale w razie potrzeby można zamówić komputer ze zmodyfikowanymi parametrami, np. Pojemność dysku, lub kupić adapter dokowania, co ułatwia korzystanie z komputera podczas jazdy. Ten laptop może być również wyposażony w podświetlaną klawiaturę, która jest przydatna podczas pracy w trudnych warunkach oświetleniowych.