Meble drewniane w prestiżowym wydaniu

Uniwersalizm i niebanalne piękno

Drewno od zawsze było jednym z najbardziej szlachetnych i praktycznych materiałów używanych do produkcji mebli. Drewniane meble nadają wnętrzom niepowtarzalnego uroku, zachwycają swoim indywidualnym charakterem oraz podkreślają stylowość każdego domu. Zazwyczaj stosowane jest drewno sosnowe, dębowe, bukowe lub mahoniowe, jednakże coraz częściej można spotkać w domostwach również meble wykonane z bambusa, ręcznie wykonywane meble z litego drewna, a także meble połączone z żywicą epoksydową lub z welurowymi wstawkami. Drewno doskonale wpisuje się w ramy stylu kolonialnego, jak i loftowego. Jest także znakomitym towarzyszem stylu rustykalnego wprowadzającego do wnętrza harmonię i prostotę. Modne stają się także dodatki wykonane np. ze świerkowego lub brzozowego drewna, które uosabiają naturalny styl i stanowią podstawę  bezprecedensowych dekoracji w nowoczesnym wydaniu.

Elegancja w surowym wydaniu

Meble drewniane są gustowną propozycją dla wszystkich osób inspirujących się siłą i pięknem natury. Drewno jest surowcem, który doskonale łączy się z metalem oraz ze szkłem, zapewniając atmosferę komfortu, przytulności zarówno w salonie, jak i w sypialni i w kuchni. Tworzy ono magiczną aurę pełną prestiżowej elegancji i zarazem naturalnego piękna.

Drewno to zawsze dobra propozycja, która przetrwa przez wiele lat w niezmienionym stanie, a dzięki możliwości stworzenia mebli z drewna na wymiar, można z powodzeniem urządzić w zasadzie każdy kąt w domu. Profesjonalnie wykonane drewniane sofy, łóżka lub stoły zapewniają wysoką jakość użytkowania i wspaniały design. Ponadczasowe piękno drewna gwarantuje idealne uzupełnienie także wystroju w stylu skandynawskim, klasycznym oraz minimalistycznym. Modne drewniane ławy oraz komody i meble kuchenne z wykonanymi indywidualnie ozdobnikami w postaci rozmaitych rzeźbień – dają  możliwość stworzenia czegoś niepowtarzalnego i naprawdę pięknego.

Drewno – jako wyjątkowy surowiec do tworzenia pięknych mebli

Meble z drewna to asortyment dla wymagających osób poszukujących wyjątkowości i przedmiotów z charakterem. Wprowadzają do wnętrza ciepło i współgrają z oryginalnymi aranżacjami np. w stylu afrykańskim lub indonezyjskim. Dodatkowo meble z litego drewna wykazują się bardzo wysoką trwałością i odpornością na wgniecenia i zarysowania. Pokryte odpowiednią powłoką zabezpieczającą będą służyć przez wiele lat. 

Meble sosnowe zapewniają idealną wytrzymałość, sprężystość i wyróżniają się łatwością w tzw. obróbce. Ponadto charakteryzują się ciepłymi i jasnymi barwami kolor i zdarza się, że widać na nich zjawiskowo wyglądające słoje, nadające im oryginalnego charakteru. Meble dębowe charakteryzują się z kolei różnorodnością kolorystyczną, od jasnej barwy po ciemną. Jest to szlachetny i wytrzymały na uszkodzenia gatunek drewna, podkreślający indywidualny design w klasycznych wnętrzach.

Meble drewniane są znakomitym wyborem dla każdego, kto ceni kontakt z naturą. Zapewniają elegancję i przytulny wystrój wnętrza. To coś więcej niż zwykłe krzesła, łóżka, czy stoły. To przedmioty z duszą, które zyskują przez lata użytkowania swoją ugruntowaną pozycję w domu i mogą wspaniale służyć wszystkim domownikom.