Zakładanie spółki LTD w czasie koronawirusa

Żaden przepis prawny nie każe Ci płacić wysokich podatków – oto dewiza kancelarii SEMPERPARATUS. Kancelarii oferującej ochronę podatkową ale też doradzającej jak założyć firmę w Anglii, aby się Tobie opłacało.

Optymalizacja pod kątem podatków

Jak płacić mniej podatków jednocześnie nie uchylając się od ich płacenia? Wydaje Ci się to niewykonalne? Od tego właśnie jest ochrona podatkowa, czyli optymalizacja pod kątem podatków. Legalna optymalizacja podatkowa to nie żaden tzw. „raj podatkowy”. Kancelaria SEMPERPARATUS pomoże Ci zupełnie legalnie płacić jak najmniej podatków, spędzających sen z powiek niejednemu biznesmenowi. Masz prawo płacić jak najmniejsze podatki. Masz prawo do bycia nieokradanym przez państwo czy urzędy z owoców swojej ciężkiej pracy. Masz prawo być wolnym finansowo. Możesz być spokojny co do standardów bezpieczeństwa i poufności działań podjętych przez kancelarię.

Inne usługi kancelarii SEMPERPARATUS

Kancelaria SEMPERPARATUS, oprócz ochrony podatkowej, świadczy następujące usługi, ułatwiające prowadzenie firmy:

  • założenie spółki LTD i jej rejestracja – bo spółka LTD jest bardzo korzystnym rozwiązaniem w sytuacji brexitu. Ten właśnie rodzaj działalności jest zwolniony z opodatkowania w Anglii. Ale tylko wtedy, kiedy firmę prowadzisz poza granicami Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. Założenie spółki LTD to przykład ochrony podatkowej.
  • międzynarodowe rozwiązania bankowe – zaczynając od kont szwajcarskich, a kończąc na kryptowalutach.
  • ochrona majątku firmowego i prywatnego – czyli zabezpieczenie majątku przed bezprawnymi zakusami aparatu urzędniczego. Cel to osiągnięcie Twojej niezależności finansowej. Kancelaria proponuje rozwiązania wyprzedzające przed tzw. konfiskatą rozszerzoną, działaniami komornika, czy też przed przepadkiem przedsiębiorstwa na rzecz Skarbu Państwa.

Jak założyć firmę w Anglii w dobie koronawirusa?

Brexit miał być dominującym tematem 2020 roku. Niestety, zdominował go koronawirus. Jak koronawirus wpłynął na brexit? Przed pandemią jedną z najważniejszych kwestii związanych z odejściem Anglii z Unii Europejskiej była umowa handlowa i relacje z unią. Wszyscy spodziewali się tzw. twardego brexitu. Spodziewali się czarnych scenariuszy. Niestabilności politycznej. Jednak koronawirus pokazał jeszcze inną rzeczywistość – konieczność alternatywnych łańcuchów dostaw, zamknięcie granic, skupienie na własnej gospodarce, wstrzymane negocjacje handlowe pomiędzy EU a Zjednoczonym Królestwem, konieczność przedłużenia okresu próbnego.

Przede wszystkim rząd brytyjski skupił się na głównym obecnym problemie – radzeniu sobie z kryzysem spowodowanym przez COVID-19 poprzez na przykład zachęcanie firm brytyjskich do produkcji wentylatorów, płynów do dezynfekcji rąk, a także zwiększenie liczby testów. Poza tym uważa się, że bierna postawa Brytyjczyków wobec koronawirusa wynikała z chęci pokazania niezależności od krajów Unii Europejskiej.

Kancelaria SEMPERPARATUS też jest przygotowana na COVID-19 i świadczy usługi zdalnie – za pomocą teleporady dowiesz się, na czym polega założenie spółki LTD i jak założyć firmę w Anglii.